Ползвали ли сте марката Милва?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Ползвали ли сте марката Милва?

Мнениеот penny » 28 Мар 2014, 17:01

Здравейте! Отвориха преди време нов магазин за козметика в града и след около час обикаляне видях не само нови марка, на които до сега не съм обръщала внимание, но и интересни български като Милва!

Не бях ползвала нищо на тази марка, но си взех шампоан за боядисвана коса, от който останах доста доволна (но го ползвам вече 3 месеца поне), като се има предвид цената и това, че не съдържат парабени, оцветители и силикон.
Чудех се дали и шампоанът Милва с хинин е също толкова добър и дали действието му е такова, каквото е описано. :? Видях, че се предлага и хининова вода на Милва, предполагам при съчетанието им ще се получи желания ефект след известно време :roll: ползване!

Другото, което ме заинтересува е шампоана им с хума :roll: , зная че е много полезна и със сигурност ще действа, но много зависи от чистия й вид и концентрацията?
Вие ползвали ли сте нещо на марката? :?: :?:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Ползвали ли сте марката Милва?

Мнениеот annydance » 28 Мар 2014, 17:05

Преди време съм си взимала ревитализиращ, мисля че беше, пишеше, че не изсушава косата, но след като я измих ми беше доста суха и заплетена, след това сложих и маска, не зная като изсъхне дали не става по-мека, но ползвах само една опаковка, може и заради това да е нямало ефект :|
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Ползвали ли сте марката Милва?

Мнениеот Dialina » 28 Мар 2014, 18:07

Здравейте,
Аз лично съм ползвала хининовата вода паралелно с шампоана и резултатът беше фантастичен. Косата ми не само укрепна, но и започна да расте много бързо. Хумата им също е много добър продукт. Стават изключително добри маски, както за коса, така и за лице - особено с тази бялата финна хума.
Dialina
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Мар 2014, 18:03

Re: Ползвали ли сте марката Милва?

Мнениеот s_ivelina » 10 Май 2014, 14:59

много преди време ползвах шампоана с хинин.стана ми ужасно суха..друг на милва не смея да ползвам..успех!
s_ivelina
 
Мнения: 231
Регистриран на: 02 Фев 2014, 11:26

Re: Ползвали ли сте марката Милва?

Мнениеот pepa1974 » 10 Май 2014, 15:20

penny написа:Здравейте! Отвориха преди време нов магазин за козметика в града и след около час обикаляне видях не само нови марка, на които до сега не съм обръщала внимание, но и интересни български като Милва!

Не бях ползвала нищо на тази марка, но си взех шампоан за боядисвана коса, от който останах доста доволна (но го ползвам вече 3 месеца поне), като се има предвид цената и това, че не съдържат парабени, оцветители и силикон.
Чудех се дали и шампоанът Милва с хинин е също толкова добър и дали действието му е такова, каквото е описано. :? Видях, че се предлага и хининова вода на Милва, предполагам при съчетанието им ще се получи желания ефект след известно време :roll: ползване!

Другото, което ме заинтересува е шампоана им с хума :roll: , зная че е много полезна и със сигурност ще действа, но много зависи от чистия й вид и концентрацията?
Вие ползвали ли сте нещо на марката? :?: :?:

Това, че не съдържа парабени, оцветители и силикон, добре. Но в някои български продукти пък има бронопол, който е доста по-вреден. Може би на някои от тези, които са им изсъхвали косите много от него, да се дължи на наличие на бронопол. Пише ли в съдържанието за това вещество?
Човек чете листовките и му трябва преводач направо! На етикетите на всички козметични продукти трябва да се въведе, дали има опасни или алергизиращи вещества!
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron