Обменяне на опит за бащите моторджии!

Обменяне на опит за бащите моторджии!

Мнениеот dejavu » 01 Апр 2014, 15:51

Здравейте, исках да обменим известен опит тук за лудите глави на бащите моторджии!
От както сме заедно с половинката ми, той не се е качвал на мотор, разбира се, когато се запознахме той си имаше (стар моторджия е), в последствие го продаде, а сега – отново!

Спрял се е на едно Кавазаки Нинджа :o , но както се сещате имам особени страхове относно тези машинки! :oops: Обещава да не кара бързо, но все пак яхнал толкова бърза машина няма как да не се изкуши да настъпи газта!
Надявам се да е поумнял, тъй като вече е баща и се притеснявам много, надявам се, че и той мисли за това поне на половинка колкото аз! :roll:

Беше ми интересно как се разбирате в това отношение с половинките си? Карате ли се на бащите моторджии, мрънкате ли им, че карат прекалено бързо, какво е отношението ви към моторите като цяло?
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Обменяне на опит за бащите моторджии!

Мнениеот Fancy » 01 Апр 2014, 15:56

Изправена съм пред много подобно положение или по-точно пред свършен факт - купен мотор, без обсъждане! Ами само си стискаме палци и се надяваме, че нищо лошо няма да се случи! Аз не мога да се кача, още съм с голям корем, но го убедих да си слага протектори и каска :!: задължително :!: , но и той е съгласен, не се опъва :mrgreen:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Обменяне на опит за бащите моторджии!

Мнениеот Lyomi » 03 Апр 2014, 13:14

Не би ли трябвало щом е взел решение да бъде баща, то да е и отговорен към страничните си занимания :!:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03


Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта