Къде можем да срещнем половинката си?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Къде можем да срещнем половинката си?

Мнениеот sofi_black » 02 Апр 2014, 13:14

Привет! От известно време близка моя приятелка си търси все по-упорито половинка, щастлива е с живота, който си е устроила, но и нещастна, че няма човек до себе си, с който да го сподели!
Това ме доведе до въпроса – къде една съвременна жена може да срещне половинката си?

Приятелката ми е много богата по отношение на срещи и запознанства (за съжаление все неподходящи), ходила е по speed dating (бързи срещи), има профили в сайтове за запознанства, ходи често по екскурзии, тъй като не издържа да бъде сама, дори сега е планувала круиз за необвързани, звучи доста обещаващо и мисля, че там би пожънала успех, но все пак реших да попитам и вас!
Дълго ли търсихте вашата половинка и къде я срещнахте в крайна сметка? :?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Къде можем да срещнем половинката си?

Мнениеот Nightmare » 02 Апр 2014, 13:20

Не знам ама тези места са ми доста извратени, а и въздухът е пропит с феромони, някак тежък :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , лично аз не го разбирам, но все има своите предпочитания, а и доста семейства са се открили точно по този начин :!: В съвременното хората прекалено много се затварят в себе си, точно заради това мисля, че все по-трудно намират приятели, съответно и половинките си :|
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Къде можем да срещнем половинката си?

Мнениеот pepeus » 02 Апр 2014, 13:53

Аз не търсеx никой-мен ме намери човекът и то по фейса.Макар че живеем в един град не се познаваxме...
pepeus
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Апр 2014, 13:50

Re: Къде можем да срещнем половинката си?

Мнениеот djudjanka » 02 Апр 2014, 16:56

И аз имам много познати и от двата пола, които искат да срещнат подходящия човек. Според мен е най-лесно чрез познати - на някое събиране с повече хора и нещата се случват. Проблемът, не е в мястото, а в хората - кой какво търси и според това се определя и мястото, според мен. Сериозна връзка едва ли може да излезе от пиянска вечер в дискотеката, но пък винаги има и изключения. А и когато най-малко очакваш нещо, тогава се случва и е най-хубаво. :P
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Къде можем да срещнем половинката си?

Мнениеот m.vulev » 03 Апр 2014, 12:25

djudjanka написа:И аз имам много познати и от двата пола, които искат да срещнат подходящия човек. Според мен е най-лесно чрез познати - на някое събиране с повече хора и нещата се случват. Проблемът, не е в мястото, а в хората - кой какво търси и според това се определя и мястото, според мен. Сериозна връзка едва ли може да излезе от пиянска вечер в дискотеката, но пък винаги има и изключения. А и когато най-малко очакваш нещо, тогава се случва и е най-хубаво. :P

Да, всъщност има доста примери за такива връзки след пиянски вечери в дискотеките, просто защото хората, които са там са на една вълна (обикновено - чалга :oops: ), често всичко това приключва след едно дете с развод :!:
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Къде можем да срещнем половинката си?

Мнениеот nepobedim18 » 09 Апр 2014, 12:34

Как се казва твоята приятелка дай й профила ми във facebook Nasko Gorov
nepobedim18
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Апр 2014, 12:32

Re: Къде можем да срещнем половинката си?

Мнениеот mangusta » 09 Апр 2014, 13:12

pepeus написа:Аз не търсеx никой-мен ме намери човекът и то по фейса.Макар че живеем в един град не се познаваxме...

И мен така ме намериха в разгара на майспейс, но нищо не излезе, едно е да пишеш и съвсем друга е действителността! :oops:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Къде можем да срещнем половинката си?

Мнениеот Ivaylo » 09 Апр 2014, 14:32

mangusta написа:
pepeus написа:Аз не търсеx никой-мен ме намери човекът и то по фейса.Макар че живеем в един град не се познаваxме...

И мен така ме намериха в разгара на майспейс, но нищо не излезе, едно е да пишеш и съвсем друга е действителността! :oops:

Майспейс и преди него IRC бяха голяма работа, що семейства развалиха и създадоха, не е работа :)
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Къде можем да срещнем половинката си?

Мнениеот djudjanka » 09 Апр 2014, 14:46

Ivaylo написа:
mangusta написа:
pepeus написа:Аз не търсеx никой-мен ме намери човекът и то по фейса.Макар че живеем в един град не се познаваxме...

И мен така ме намериха в разгара на майспейс, но нищо не излезе, едно е да пишеш и съвсем друга е действителността! :oops:

Майспейс и преди него IRC бяха голяма работа, що семейства развалиха и създадоха, не е работа :)


За добро или лошо сега фейсбук продължава започнатото от тях :lol:
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Къде можем да срещнем половинката си?

Мнениеот Ginger » 09 Апр 2014, 16:07

djudjanka написа:
Ivaylo написа:
mangusta написа: И мен така ме намериха в разгара на майспейс, но нищо не излезе, едно е да пишеш и съвсем друга е действителността! :oops:

Майспейс и преди него IRC бяха голяма работа, що семейства развалиха и създадоха, не е работа :)


За добро или лошо сега фейсбук продължава започнатото от тях :lol:

Все така безуспешно, май :( според мен и моите наблюдения, не би трябвало млади хора с нормален брой социални контакти да стоят във фейсбук и да си "търсят" половинката. Разбирам майка ми, която след 25 години брак, загуба на всичките си социални контакти, търсеше познати по интереси, апък случайно си намери и любовта измежду тях :mrgreen: :mrgreen:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта