Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Мнениеот draga.mihova » 07 Апр 2014, 14:27

Привет, тийнове и мами на тийнове!

Искам вашите съвети, тъй като имам известни проблеми с моята тийнейджърка! Сега ще стане на 15 години, очаква я през есента нов клас и по този повод иска да влезе във форма като отслабне с около десетина килограма. :oops: Разбира се, че стоя твърдо зад решението й и се разбрахме, че отслабването ще го направим двете, за да няма излишни усложнения! :!:

Та се чудя как е редно да отслабват тийнейджърите, кой е най-добрият начин – диети и спорт, само спорт, здравословно хранене и спорт. :oops: Има нови и по-качествени и безопасни начини за редуциране на килограмите при тийнейджърите, с изготвяне на програми, например, но от кого, фитнес инструктор (можем ли да им се доверим), диетолог? :?

Надявам се да можете да ми дадете отговори на всички тези въпроси за отслабването при тийнейджъри, в момента тя е 170 висока и тежи 70 килограма!
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Мнениеот annydance » 07 Апр 2014, 14:30

Как до този момент се е хранила тийнейджърката ти? Това не са малко килограми и е възможно да е на хормонална основа, добре е да направите едни изследвания, но мисля, че диетолога най-пълно и качествено би ви изготвил програма ;)
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Мнениеот pepa1974 » 09 Апр 2014, 19:00

Здравословно хранене- често по малко без захар и тестени продукти и много движение! Но ми се струва, че щом е трупала 15 години, няма да стане качествено до 15 септември.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Мнениеот niya_mazova » 10 Апр 2014, 16:05

pepa1974 написа:Здравословно хранене- често по малко без захар и тестени продукти и много движение! Но ми се струва, че щом е трупала 15 години, няма да стане качествено до 15 септември.

По-скоро се съмнявам, че ще се получи по този начин, картофите и ориза също са особено калорична храна, така че е добре през лятото да се довери само на пресни плодове и зеленчуци с добавка спорт. Иначе най-добре и полезно би било срещата ви с диетолог, така че ако имате възможност е добре да се консултирате :!:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Мнениеот Rali_hr » 24 Ное 2014, 17:41

Тийновете отслабват в един момент доста рязко, трябва им малко стимул, здравословната храна върши супер работа ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Мнениеот Kaya » 27 Ное 2014, 18:07

Мога само да попитам - този тийнейджър спортува ли и спортувал ли е изобщо някога? Това ще е достастъчно ясно за да разберем как и дали изобщо ще отслабне. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Мнениеот Snejna » 28 Ное 2014, 12:35

Често точно в тази възраст децата отслабват сериозно! Така че може по-малко да се притеснявате. ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Мнениеот Pipilota » 24 Фев 2015, 10:17

Тийновете отслабват най-лесно, защото и метаболизма им работи много бързо, пък и са все още млади душички. :))
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Мнениеот silver933 » 24 Фев 2015, 12:17

Мисля, че много лесно могат да отслабнат тийновете :) Малко спорт, дори и разходки да са, качествено хапване и за лятото могат да се случат чудеса. Моя съученичка беше свалила 30 килограма за едно лято! :shock:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как е редно да отслабват тийнейджърите?

Мнениеот Kaya » 01 Юли 2015, 12:35

silver933 написа:Мисля, че много лесно могат да отслабнат тийновете :) Малко спорт, дори и разходки да са, качествено хапване и за лятото могат да се случат чудеса. Моя съученичка беше свалила 30 килограма за едно лято! :shock:

Това е страшно много! Но е така на тези години лесно се слабее и дори без много усилия могат да се свалят доста килограми, малко движение и спорт ще помогнат, но ако го има онзи фактор мързел няма как да стане или поне няма да е изобщо лесно.. :(
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта