Парене, сърбеж и тежест в слабините след секс

Парене, сърбеж и тежест в слабините след секс

Мнениеот румето » 10 Юли 2014, 16:51

Със съпруга ме имаме голям интимен проблем. Не зная дали е за Вашата специалност, на вече не знам към какъв лекар да се обърна. Не винаги, но веднъж седмично след полов акт се чувстваме дискомфортно особено той. Чувстваме парене , сърбеж и тежест в слабините. И интересното е , че проблема не е винаги, ако днес го има утре може да го няма. За съпруга ме причината е , че си имам любовник и от него му нося зараза, но нашия случай не е такъв.
Вече не издържам на този тормоз стигаме до развод, а аз неискам защото имиме голям син, който догодина ще е абитериент и не искам да го тревожим с нашите проблеми.
Възможно ли е причината да е когато го правиш без желание да се получава така? Моля дайте ми съвет.
румето
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Юли 2014, 16:25

Re: Парене, сърбеж и тежест в слабините след секс

Мнениеот Dr Violina Todeva » 14 Юли 2014, 10:48

румето написа:Със съпруга ме имаме голям интимен проблем. Не зная дали е за Вашата специалност, на вече не знам към какъв лекар да се обърна. Не винаги, но веднъж седмично след полов акт се чувстваме дискомфортно особено той. Чувстваме парене , сърбеж и тежест в слабините. И интересното е , че проблема не е винаги, ако днес го има утре може да го няма. За съпруга ме причината е , че си имам любовник и от него му нося зараза, но нашия случай не е такъв.
Вече не издържам на този тормоз стигаме до развод, а аз неискам защото имиме голям син, който догодина ще е абитериент и не искам да го тревожим с нашите проблеми.
Възможно ли е причината да е когато го правиш без желание да се получава така? Моля дайте ми съвет.

Здравейте, румето!

Много е възможно причината за Вашите оплаквания да е съвсем банална инфекция - като например кандида. Съветвам Ви двамата да посетите венеролог, ще се назначат изследвания и ще бъде изяснена причината за този дискомфорт.
Възможно е също при Вас със възрастта да не е толкова влажно влагалището, което да създава допълнителни затруднения.
Желая Ви успех!

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта