Слънцезащита - каква е разликата между тази два продукта?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Слънцезащита - каква е разликата между тази два продукта?

Мнениеот aniansi » 18 Юли 2014, 10:24

Здравейте може ли някой да ми обясни каква е разликата м/у 25-ти фактор от тея:http://medmall.eu/slncheva-zasshita/569-krem-gel-za-zashhita-ot-slnchevi-alergii-spf-25.html и 50-ти фактор от :http://medmall.eu/slncheva-zasshita/575-slncezashhiten-matirashh-fluid-za-lice-spf-50.html такова ли е значението над 25-ти фактор да се мажеш или няма значение от там нагоре ... според мен марката е важна а не номера на фактора.
aniansi
 
Мнения: 4
Регистриран на: 18 Юли 2014, 10:22

Re: Слънцезащита

Мнениеот penny » 18 Юли 2014, 10:35

Ами и двете неща, които си пуснала са различни, нищо, че и двете са с фактор, а той е с определящо значение. Миналата година се мазах с фактор 30 имам слънчева алергия и бях цялата изрината, но не успях да изгоря, за сметка на това забелязах, че през зимата са ми излезнали доста тъмни петънца по кожата, което е знак, че трябва да увелича фактора, това и ще направя. ;) така, че от огромно значение е и фактора, и фирмата (според мен)
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Слънцезащита

Мнениеот dejavu » 18 Юли 2014, 10:56

Е, то първото ти е крем със защита 25-ти фактор и против алергии, а за лице обикновено защитата е по-голяма, затова да кажем ежедневните хитратиращи кремове (дори и зимните), ако не си забелязала са с фактор, дали ще е 15, 20, 25 то зависи от кожата, ти избираш, но при положение, че ще се излагаш на силно слънце, нормално да е 50-то фактор за лице, въпреки че имаш и с по-малък (30-ти ако не се лъжа), а и тези за лице нямат такава защита против алергии, не че знам колко е ефикасна, но ако се съди по марката, би трябвало да върши някаква работа. И внимавай много, наистина слънцето не е като преди, номерчето на фактора е от ОГРОМНО значение.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Слънцезащита - каква е разликата между тази два продукта?

Мнениеот Galina.bg » 18 Юли 2014, 17:03

Нищо не искам да гледам от този сайт -medmall.eu. Купих си, пратиха ми с изтекла годност. Разправии докато го върна, не искат да върнат парите, според мен са мошеници. На това отгоре - аз си платих и доставката обратно към тях. Наглеци.
Galina.bg
 
Мнения: 39
Регистриран на: 20 Юни 2014, 15:14


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта