Как се справяте с торбичката за прах от прахосмукачката?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как се справяте с торбичката за прах от прахосмукачката?

Мнениеот renetka » 11 Мар 2015, 11:51

Snejna написа:
renetka написа:Решението за тези, които толкова ги притеснява, са еднократните торбички :)
И как ги слагаш на прахосмукачка, която си има собствена торбичка? :roll:

Купуваш прахосмукачка, която е с еднократни торбички ;) Шегата настрана, мисля си, че ако нацелиш вида няма да има проблем да замениш тази за многократна употреба с такива за еднократна. Аз пък, напротив, искам да си намеря такава за многократна употреба за моята, която принципно е с хартиени...
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как се справяте с торбичката за прах от прахосмукачката?

Мнениеот Anka » 16 Мар 2015, 14:13

У нас си имаме прахосмукачка с торбичка за много кратна употреба, има едно пластмасово пришито към торбата, значи няма как да я пусна да дрънчи в пералнята. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как се справяте с торбичката за прах от прахосмукачката?

Мнениеот renetka » 17 Мар 2015, 12:04

Anka написа:У нас си имаме прахосмукачка с торбичка за много кратна употреба, има едно пластмасово пришито към торбата, значи няма как да я пусна да дрънчи в пералнята. :)

Не мисля, че има проблем да го пуснеш...Какво като има пластмаса малко?

А пък на мен, понеже ми свършиха торбичките, и вчера ми се наложи да третирам еднократната като многократна, т.е изхвърлих съдържанието и върнах торбичката :?
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как се справяте с торбичката за прах от прахосмукачката?

Мнениеот Anka » 17 Мар 2015, 12:50

Е как ще го пусна, то далеч не е "МАЛКО", ами с и е доста солидно парче, за единия прах не бих разбила прахосмукачката.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как се справяте с торбичката за прах от прахосмукачката?

Мнениеот ToniT » 03 Юни 2015, 22:52

За повечето модели прахосмукачки има и едрократни хартиени торбички, които се продават отделно в магазините за техника или за почистващи препарати - на етикета на торбичките са изброени моделите, за които са подходящи. Дори и прахосмукачката да има постоянна торбичка тя може да се замени с хартиена. Проверете точно каква е прахосмукачката (модел и номер), за да вземете точните торбички и няма да има проблеми. Аз също скоро го открих този вариант и така се отървах от тупането на прах.
ToniT
 
Мнения: 9
Регистриран на: 17 Апр 2015, 19:45

Re: Как се справяте с торбичката за прах от прахосмукачката?

Мнениеот Kremiliya » 04 Юни 2015, 08:10

Не вярвам, че за моята има, а и самата сглобка е върху торбичката, няма как да я заменя, а и прахосмукачката ми е на близо 15+ години, даже се опасявам, че е и на много повече, но вече ще е страшно, ако го напиша. :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как се справяте с торбичката за прах от прахосмукачката?

Мнениеот balsam » 11 Яну 2017, 16:07

Навън в контейнера чистя торбичката. Така само аз ставам в прахоляк и мръсотия и после директно в банята :smile: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта