От кои продукти на Тианде сте наистина доволни?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

От кои продукти на Тианде сте наистина доволни?

Мнениеот Nightmare » 20 Авг 2014, 16:32

Една позната се оакза представител на фирма Тианде, даде ми каталог и казано честно останах впечатлена. По-късно разбрах, че се продават и тук, в аптеката!
tiande.jpg
tiande.jpg (42.1 KiB) Прегледано 628 пъти

Реших да си купя паста за зъби на Тианде, която наистина ми изглежда доста добра и се надявам да остана доволна!
Също един шампоан за обем в комбинация с балсам ми хвана окото, но още не съм сигурна дали да ги купя, реших, че е излишно а купувам, при положение, че мога да си ги купя направо!
Реших обаче да се допитам първо до вас и след това да правя стъпката!

От кои продукти на Тианде сте доволни, за да имам обща представа какво и по колко да купувам и до колко да разчитам на тях?!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: От кои продукти на Тианде сте наистина доволни?

Мнениеот Lyomi » 20 Авг 2014, 16:36

Преди година си купих от една съученичка лентички за черни точки, тя изключително много ми ги похвали и аз реших да взема направо две. Останах ужасена. Не само никъде не пишеше на български или поне английски - само на руски, а и никаква работа не свършиха, то тя дори не успя да ми обясни как се използват, как да рискувам да купя и други неща на Тианде - абсурд!
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: От кои продукти на Тианде сте наистина доволни?

Мнениеот Nightmare » 21 Авг 2014, 15:03

имаше една избелваща паста за зъби преди време си купих две и останах доволна, все още си я ползвам!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: От кои продукти на Тианде сте наистина доволни?

Мнениеот penny » 26 Авг 2014, 13:48

Не мисля, че тези цени могат да отговорят подобаващо на качеството, не ми се вярва да е нещо невиждано до сега, а и предпочитам да си купя няколко неща на любима марка, от колкото да дам невъзможно голяма сума за един продукт!
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта