Ще има ли ефект ако приложим антиоксидантна диета като метод на лечение?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Ще има ли ефект ако приложим антиоксидантна диета като метод на лечение?

Мнениеот exotic » 27 Дек 2016, 15:05

Все за нещо ще има ефект, но аз не бих я правила, без да се консултирам с лекар. Дори и да е против той, поне да знам защо и оттам да си взимам решението.
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Ще има ли ефект ако приложим антиоксидантна диета като метод на лечение?

Мнениеот Локумът » 27 Дек 2016, 16:06

exotic написа:Все за нещо ще има ефект, но аз не бих я правила, без да се консултирам с лекар. Дори и да е против той, поне да знам защо и оттам да си взимам решението.

Най-добре е когато се правят някакви крайни диети да се консултираме с лекар, ама нали на комшийката Катя не й е станало нищо.. и отиде тя.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Ще има ли ефект ако приложим антиоксидантна диета като метод на лечение?

Мнениеот Anka » 07 Мар 2017, 16:28

Антиоксидантите се смятат за различни таблетки с таккъв ефект и плодвете и зеленчуците нали така? Според някои привърженици на различни идеи, подобен начин на хранене може да има ефект върху различни заболявания, но по-скоро при хронични такива, грип надали може да се пребори сплодове.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Ще има ли ефект ако приложим антиоксидантна диета като метод на лечение?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Мар 2017, 17:09

Прехвалена история са антиоксидантаите, тялото по принцип има способността да се пречиства и да рефрешва функциите си, ние сме страхотна машина, която може да се поправя, стига да имаме желание, не ни трябват вълшебни начини на съществуване, а малко повече внимание към това, което правим ежедневно.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron