Оплакване от д-р Елена Миткова Стоянова

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Оплакване от д-р Елена Миткова Стоянова

Мнениеот krasidimi » 26 Авг 2014, 12:30

По лични причини реших да се откажа от досегашния си личен лекар д-р Галина Велчева Иванова ЕГН: ХХХ и адрес на практиката 2219111039 РЗОК 22 здр. район 01 пощ. код 1505. В началото на май 2014 говорих с д-р Елена Миткова Стоянова с УИН 2300003447 и адрес на практиката 2204111177 РЗОК 22 здр. район 01 пощ. код 1505. Договорихме се да ми е личен лекар, но затова трябва да изчакам месец юни 2014, когато мога да си сменя избора за личен лекар. На 10.06.2014 отидох при новия си личен лекар и ми беше взета молбата към здравната каса и ми беше оформена здравноосигурителната книжка с данните на новия ми личен лекар - д-р Стоянова. И така дотук аз съм с впечатление, че съм си сменил личния лекар, но...

На 25.08.2014 отидох в приемното време към 10 часа сутринта - лекарката не беше на работа и сестрата ми провери статуса, че не се водя при тази лекарка. Т.е. личният ми лекар не беше сменен. Аз съм хипертоник и сега усетих силно неразположение.

Оказа се, че д-р Стоянова ме е излъгала или по-скоро е пропуснала срока да ми внесе молбата във РЗОК. Потърсих я по телефона на 26.08.2014 и тя ми каза, че не било етично да краде пациентите на д-р Галина Иванова и тъй като те се замествали и затова не ми е занесла молбата, въпреки че са ми оформени документите по споменатия вече начин. И така, аз изпуснах сроковете за смяна на личен лекар.

Три месеца съм с убеждение, че личният ми лекар е д-р Стоянова, а то бях жестоко излъган. Искам много тежко наказание за неморалната и неетична и нелекарска постъпка на д-р Елена Миткова Стоянова. Като допълнение бих казал, че сега трябва да си пререгистрирам Рецептурната книжка, но не искам да контактувам с предишния си личен лекар. Поставен съм в много тежко и безизходно положение - практически да нямам личен лекар.

Нека всики бъдещи пациенти на д-р Елена Миткова Стоянова да знаят какви морални качества притежава тя.

Сега пиша жалба до етичната комисия на БЛС и до НЗОК, след което ще публикувам и техните отговори.
krasidimi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Авг 2014, 12:25

Re: Оплакване от д-р Елена Миткова Стоянова

Мнениеот donni » 26 Авг 2014, 13:05

Леле какви хора има, най-лошото е, че са не обикновени хора, а лекари, от които зависи здравето и живота ти в един момент, но как да се довериш след това, на когото и да е :? :(
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Оплакване от д-р Елена Миткова Стоянова

Мнениеот silver933 » 28 Ное 2014, 11:13

Напоследък имам честа среща с лекари и се изумявам за какви ненормалници и нагли хора става въпрос! Ами да каже в началото - от д-р Иванова не приемам пациенти и тва е, а не да ви върти, щяхте да си намерите друг лекар. :shock:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Оплакване от д-р Елена Миткова Стоянова

Мнениеот donni » 04 Дек 2014, 15:47

silver933 написа:Напоследък имам честа среща с лекари и се изумявам за какви ненормалници и нагли хора става въпрос! Ами да каже в началото - от д-р Иванова не приемам пациенти и тва е, а не да ви върти, щяхте да си намерите друг лекар. :shock:

Наистина лошото е, че с всеки изминал път щом ми се наложи да се сблъсквам с лекари, положението става все по-зле и по-зле!
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта