Какви домашни лекарства помагат за необяснимите ставни болки?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Какви домашни лекарства помагат за необяснимите ставни болки?

Мнениеот Мади Ранчева » 27 Авг 2014, 16:06

От едно известно време започнаха да ме болят ставите необяснимо, но изключително много. Както се казваше в онази реклама, направо не ми трябва прогноза за време, ставите ми стигат!

Ходила съм по изследвания, но никой не може да ми каже защо ме болят, изписват ми разни прахчета и лекарства и ме пращат да си ходя. Така де, ама на мен ми писна да се тъпча с различни боклуци, които помагат до следващия път, в който времето се разваля!
image.jpg
image.jpg (14.68 KiB) Прегледано 2869 пъти

Искам някакво изпитано домашно лекарство, което да ме спасява от необяснимата болка в ставите! Преди време са ми казвали да си правя някаква отвара с конски кестен, но нали не слушам сега ще ме мъчат ставите, а все още няма, за да започна тепърва да я приготвям.

Надявам се някой да ми изскочите с домашно лекарство за необясними ставни болки!
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Какви домашни лекарства помагат за необяснимите ставни болки?

Мнениеот ramimni » 27 Авг 2014, 16:10

Не знаеш ли за компресите с хрян, много бързо облекчават, но не мисля, че е дългосрочно, по-скоро моментно, докато се оправи времето :D в твоя случай :?
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Какви домашни лекарства помагат за необяснимите ставни болки?

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Дек 2014, 15:58

ramimni написа:Не знаеш ли за компресите с хрян, много бързо облекчават, но не мисля, че е дългосрочно, по-скоро моментно, докато се оправи времето :D в твоя случай :?

Как се правят тези компреси с хрян?! Същите ли са като тези, които се правят, когато имаш пневмония? :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта