Подобрена ли е формулата на Акне аут, как ви действа сега?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Подобрена ли е формулата на Акне аут, как ви действа сега?

Мнениеот JohnLocke » 24 Сеп 2014, 15:41

Преди съм чел само лоши коментари за Акне аут, но до колкото разбирам, заедно с опаковката са сменили формулата му и съответно са я подобрили, поне така ми каза някой :roll:

От там би трябвало да следва, че качеството му е по-добро. Преди време съм ползвал Акне аут, но като цяло си е силен препарат и няма как да не излющва лицето ти, след като го ползваш и на незасегнати участъци.

Сега отново имам нужда да използвам Акне аут, но се чудя какво да си купя на тази марка, измиващ гел или лосион, чудя се много и за крема :?
images.jpg
images.jpg (5.66 KiB) Прегледано 702 пъти
адски много се надявам и аз да постигна такива резултати и този път!

Надявам се, че някои са ползвали скоро Акне аут и ще могат да ми кажат повече за продуктите и дали новата формула, която би трябвало и да е подобрена е такава наистина :idea: и другото, което исках да попитам е дали сега е със сищото действие и как ви понася на вас? :?:
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Подобрена ли е формулата на Акне аут, как ви действа сега?

Мнениеот magda » 24 Сеп 2014, 15:49

и аз съм ползвала пак от старата опаковка, но се съмнявам да са си влошили качеството, до колкото виждам и измиващите им лосиони са много добри и бих си взела такъв май, дано да нямам тази нужда, де :|
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Подобрена ли е формулата на Акне аут, как ви действа сега?

Мнениеот julianne » 25 Сеп 2014, 16:03

преди да забременея имах периоди като от снимката, страшно е неприятно и тогава ползвах Акне аут на местата, които имах нужда, ако формулата е подобрена и вече не излющва така лицето (колкото и смешно да звучи :mrgreen: ) не мисля, че ще е толкова ефикасна новата, тъй като няма да е достатъчно силен препарата, за да действа както стария, поне така си мисля :roll:
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Подобрена ли е формулата на Акне аут, как ви действа сега?

Мнениеот zheleva212 » 18 Ное 2015, 17:43

А съжаление голяма част от продуктите в даден момент се разваля качеството им, което е странно...
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Подобрена ли е формулата на Акне аут, как ви действа сега?

Мнениеот niya_mazova » 20 Ное 2015, 15:44

Дори и формулата да е променена, то и твоята кожа със сигурност е различна, така че е нормално да се опита, едва ли някой ще може да ти отговори и да съвпадне с реалните ти усещания :idea:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта