Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Дисни » 06 Юни 2012, 19:59

Здравейте!
Бременна съм в 6 г.с., а се оказа, че синът ми (на 5г.) е бил в контакт с дете, болно от варицела, 1 ден преди да му излязат обривите. Майка ми не знае дали съм преболедувала шарката, а синът ми не е със сигурност. Какъв е рискът при мен?
Дисни
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Юни 2012, 19:38

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Elias » 06 Юни 2012, 21:55

Здравейте др Михнев!
Преди 1г и 3м ми беше направена конизация на шийката на матката, от тогава редовно правя контролни цитонамазки, като резултатите бяха добри пап2, пап1-2, пап1. Това което ме притеснява е, че при последната контрола резултатът е 3гр. На микроскоп влагалищният ми секрет беше чист. Гинекологът ми назначи лечение с флажил глобули 10 дни, но само на мен, за съпруга ми не предписа нищо. Започнах лечението. След като поставих 7-та глобула цикълът ми дойде. Какво да правя? Дали ще има ефект от лечението, ако поставя останалите таблетки, след като ми приключи цикъла? Съпругът ми не трябва ли и той да проведе някакво лечение?
Elias
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Юни 2012, 21:15

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 08 Юни 2012, 16:51

mira_st1985 написа:Здравейте доктор Михнев !

Преди около седмица бях на профилактичен преглед .В амбулаторния ми лист пише следното : БПО -б.о , Влагалище чисто , ПВКУ конично , КЦ затворен , Матка АВФ неболезнена , неуголемена , подвижна .
Аднекси и параметри б.о .К .дъгласи свободен .Правих си и цитонамазка и резултатът ми от цитонамазката е II група Пап . Гинекологът ми казва , че няма нищо притеснително . На самото изледване обаче пише - изразена възпалителна реакция и репаративни промени . Бихте ли ми казали на какво може да се дължи това и налага ли отново да се консултирам с лекар по въпроса и какви стъпки да предприема по-нататък .На 26 години съм , нераждала .
Благодаря Ви предварително за отделеното време .


Здравейте,
наистина няма нищо притеснително. Просто трябва да се проведе противовъзпалителна терапия и след това цитонамазката да се повтори.

Поздрави,
Д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 08 Юни 2012, 16:57

Дисни написа:Здравейте!
Бременна съм в 6 г.с., а се оказа, че синът ми (на 5г.) е бил в контакт с дете, болно от варицела, 1 ден преди да му излязат обривите. Майка ми не знае дали съм преболедувала шарката, а синът ми не е със сигурност. Какъв е рискът при мен?


Здравейте,
Разбирам, че сте доста разтревожена - и това е съвсем нормално за една майка, която мисли за своите деца. Не се притеснявайте излишно. Изобщо не е сигурно, че синът Ви ще се разболее и че Вие ще се заразите. Съветът ми е да изчакате.


Поздрави,
Д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 08 Юни 2012, 17:01

Elias написа:Здравейте др Михнев!
Преди 1г и 3м ми беше направена конизация на шийката на матката, от тогава редовно правя контролни цитонамазки, като резултатите бяха добри пап2, пап1-2, пап1. Това което ме притеснява е, че при последната контрола резултатът е 3гр. На микроскоп влагалищният ми секрет беше чист. Гинекологът ми назначи лечение с флажил глобули 10 дни, но само на мен, за съпруга ми не предписа нищо. Започнах лечението. След като поставих 7-та глобула цикълът ми дойде. Какво да правя? Дали ще има ефект от лечението, ако поставя останалите таблетки, след като ми приключи цикъла? Съпругът ми не трябва ли и той да проведе някакво лечение?


Здравейте,
доверете се на Вашия гинеколог, следвайте съветите му и проведете докрай назначеното лечение. След това трябва да повторите цитонамазката.

Поздрави,
Д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот mira_st1985 » 11 Юни 2012, 11:37

Dr Anton Mihnev написа: mira_st1985 написа:Здравейте доктор Михнев !

Преди около седмица бях на профилактичен преглед .В амбулаторния ми лист пише следното : БПО -б.о , Влагалище чисто , ПВКУ конично , КЦ затворен , Матка АВФ неболезнена , неуголемена , подвижна .
Аднекси и параметри б.о .К .дъгласи свободен .Правих си и цитонамазка и резултатът ми от цитонамазката е II група Пап . Гинекологът ми казва , че няма нищо притеснително . На самото изледване обаче пише - изразена възпалителна реакция и репаративни промени . Бихте ли ми казали на какво може да се дължи това и налага ли отново да се консултирам с лекар по въпроса и какви стъпки да предприема по-нататък .На 26 години съм , нераждала .
Благодаря Ви предварително за отделеното време .



Здравейте,
наистина няма нищо притеснително. Просто трябва да се проведе противовъзпалителна терапия и след това цитонамазката да се повтори.


Здравейте !
А бихте ли ми казали каква да бъде тази терапия - нямам оплаквания , гинекологът ми нищо не ми е изписал и нямам представа като отида на преглед какво трябва да кажа .Благодаря предварително и лек ден .
mira_st1985
 
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Юни 2012, 09:17

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 11 Юни 2012, 11:54

mira_st1985 написа:
Dr Anton Mihnev написа: mira_st1985 написа:Здравейте доктор Михнев !

Преди около седмица бях на профилактичен преглед .В амбулаторния ми лист пише следното : БПО -б.о , Влагалище чисто , ПВКУ конично , КЦ затворен , Матка АВФ неболезнена , неуголемена , подвижна .
Аднекси и параметри б.о .К .дъгласи свободен .Правих си и цитонамазка и резултатът ми от цитонамазката е II група Пап . Гинекологът ми казва , че няма нищо притеснително . На самото изледване обаче пише - изразена възпалителна реакция и репаративни промени . Бихте ли ми казали на какво може да се дължи това и налага ли отново да се консултирам с лекар по въпроса и какви стъпки да предприема по-нататък .На 26 години съм , нераждала .
Благодаря Ви предварително за отделеното време .



Здравейте,
наистина няма нищо притеснително. Просто трябва да се проведе противовъзпалителна терапия и след това цитонамазката да се повтори.


Здравейте !
А бихте ли ми казали каква да бъде тази терапия - нямам оплаквания , гинекологът ми нищо не ми е изписал и нямам представа като отида на преглед какво трябва да кажа .Благодаря предварително и лек ден .


Здравейте,
има правила, които трябва да се спазват, така че от тук не мога да Ви назнача лечение. Ако желаете, заповядайте в кабинета ми.

Поздрави,
Д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот talaz » 18 Юни 2012, 13:28

Коя наука се занимава с отношението на жените към децата и изяснява каква е разликата между това към собствените им деца и това към чуждите и дава скали за оценка на отношението евентуално и към чуждите деца.
Ще съм Ви много благодарен ако споменете и конкретни учебници или книги, които могат да се намерят в библиотеката.
talaz
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:23

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот danailova_i » 18 Юни 2012, 16:47

Здравейте Д-р Михнев! Лекувам се от хламидия няколко пъти и то безрезултатно Интересува ме дали се прави антибиограма за тях
danailova_i
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Юни 2012, 16:38

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 19 Юни 2012, 20:38

talaz написа:Коя наука се занимава с отношението на жените към децата и изяснява каква е разликата между това към собствените им деца и това към чуждите и дава скали за оценка на отношението евентуално и към чуждите деца.
Ще съм Ви много благодарен ако споменете и конкретни учебници или книги, които могат да се намерят в библиотеката.


Здравейте,
въпросът Ви не е от моята специалност, но Психологията е областта, в която трябва да търсите отговорите на поставените въпроси.

Поздрави,
Д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта