Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 12 Сеп 2013, 09:21

alina написа:Здравейте Д-р Михнев, казвам се Алина и сам на 24 години, на 7 септември (4 дена преди М.Ц.) с моя приятел правихме секс без презерватив но не сварши в мен, вьпреки това сьщият ден пих Ескапел.Нямах никакви странични действия.Днес е пьрвият ден от М.Ц. и имам само леко кьрвене с кафеникав цвят и не мога да разбера дали е от М.Ц или предизвикано от Ескапел? Имали за какво дасе притеснявам? :?

Здравейте,
това е началото на мензиса Ви. Не се тревожете.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот qna1 » 14 Сеп 2013, 19:58

Здравейте, искам да Ви попитам :кога най-рано може да се установи бременност с видеозон при гинеколога >
qna1
 
Мнения: 4
Регистриран на: 06 Сеп 2013, 09:13

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот vailet » 14 Сеп 2013, 21:29

Здравейте, д-р Михнев!
Бременна съм в началото на шести месец и от около месец вече съм с много силни болки в лявата част на таза, които се спускат и по целия ляв крак. Чувствам се ужасно и на моменти едва стъпвам. Болката е постоянна и дори в легнало положение е много силна. Консултирах се с някои доктори, но за сега никой с нищо не ми е помогнал. Бременността трябва да е прекрасен период от живота за една жена, а за мен се превърна в истински кошмар. Много ще съм Ви благодарна, ако ми дадете някакви съвети как да облекча страданието си.
vailet
 
Мнения: 3
Регистриран на: 14 Сеп 2013, 21:23

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот dkar1 » 16 Сеп 2013, 13:03

Д-р Михнев, искам да ви попитам отрицателен или положителен е резултатът от кръвния HCG тест за бременност?
Име на теста (изследването) Резултат Единици Референтни граници
B HCG ( бременност) <0.10 mIU/ml (< 5 - Отр); ( 5 - 20-неопределен резултат); ( >20 -Пол.)
dkar1
 
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Сеп 2013, 12:51

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот lina_lina » 16 Сеп 2013, 14:33

Здравейте Д-р Михнев, преди месец бях на профилактичен преглед на гинеколог, взеха ми цитонамазка резултат ПАП 2, гледаха ме на вътрешен видеозон видяха фоликул отговарящ по размери на денят от цикълът ми, не видяха никакъв проблем при мен, след 7 дена отново ме прегледаха за да видят дали фуликулът се е спукал тъй като желая бебе, беше се спукал и ми казаха ,че няма проблем за евентуална бременност. Този месец ми дойде на датата 29,08 и всичко беше нормално но от вчера имам леки болки в корема и днес се бояви кафеникаво течение , много съм притеснена на какво се дължи това след като според лекарите всичко ми е ок. Моля ви за помощ!
lina_lina
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Мар 2013, 10:47

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 16 Сеп 2013, 16:54

qna1 написа:Здравейте, искам да Ви попитам :кога най-рано може да се установи бременност с видеозон при гинеколога >


Здравейте,
зависи от техническите параметри апарата, с който се прави изследването. Най-рано в 5 г.с. може да се установи бременност с добър ехограф.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 16 Сеп 2013, 16:56

vailet написа:Здравейте, д-р Михнев!
Бременна съм в началото на шести месец и от около месец вече съм с много силни болки в лявата част на таза, които се спускат и по целия ляв крак. Чувствам се ужасно и на моменти едва стъпвам. Болката е постоянна и дори в легнало положение е много силна. Консултирах се с някои доктори, но за сега никой с нищо не ми е помогнал. Бременността трябва да е прекрасен период от живота за една жена, а за мен се превърна в истински кошмар. Много ще съм Ви благодарна, ако ми дадете някакви съвети как да облекча страданието си.


Здравейте,
необходимо е да Ви прегледам, за да мога да дам компетентно мнение. Ако желаете, заповядайте в кабинета ми.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 16 Сеп 2013, 16:59

dkar1 написа:Д-р Михнев, искам да ви попитам отрицателен или положителен е резултатът от кръвния HCG тест за бременност?
Име на теста (изследването) Резултат Единици Референтни граници
B HCG ( бременност) <0.10 mIU/ml (< 5 - Отр); ( 5 - 20-неопределен резултат); ( >20 -Пол.)


Здравейте,
резулатът Ви е <0.10 mIU/ml, което означава, че не сте бременна.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 16 Сеп 2013, 17:05

lina_lina написа:Здравейте Д-р Михнев, преди месец бях на профилактичен преглед на гинеколог, взеха ми цитонамазка резултат ПАП 2, гледаха ме на вътрешен видеозон видяха фоликул отговарящ по размери на денят от цикълът ми, не видяха никакъв проблем при мен, след 7 дена отново ме прегледаха за да видят дали фуликулът се е спукал тъй като желая бебе, беше се спукал и ми казаха ,че няма проблем за евентуална бременност. Този месец ми дойде на датата 29,08 и всичко беше нормално но от вчера имам леки болки в корема и днес се бояви кафеникаво течение , много съм притеснена на какво се дължи това след като според лекарите всичко ми е ок. Моля ви за помощ!


Здравейте,
вероятно не е нищо тревожно. Понеже не давате повече информация относно дължината на месечния цикъл, правена ли Ви е някаква стимулация и т.н., най-добре се обърнете към Вашия гинеколог за преглед и консултация.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот lina_lina » 16 Сеп 2013, 17:49

Цикълът ми е точно на 28 дни и не ми е правена стимулация.
lina_lina
 
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Мар 2013, 10:47

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта