Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот angelche92 » 25 Сеп 2013, 19:37

Doktor Mihnev iskam da popitam dali e normalno da imam 3 4 levkocita na zritelno pole zashtoto mi zeha proba sekret';i laktobaciluss mi e silno reducirano normalno li e pritesnqvam se kakvo e tova
angelche92
 
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Авг 2013, 11:40

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот angelche92 » 25 Сеп 2013, 19:37

Doktor Mihnev iskam da popitam dali e normalno da imam 3 4 levkocita na zritelno pole zashtoto mi zeha proba sekret';i laktobaciluss mi e silno reducirano normalno li e pritesnqvam se kakvo e tova
angelche92
 
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Авг 2013, 11:40

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот frozengirl » 26 Сеп 2013, 17:08

Здравейте,д-р Михнев,
имам въпрос свързан с хормоналния препарат Дуфастон,интересуваме дали той подтиска офулацията и ако е така не трябва ли лекарят да изписва Дуфастон след доказана овулация,а не наизустено да се изписва от 15 ден на цикъла.
Надявам се,че ще ми отговорите,тъй като правим опити за бебе,но ми се изписа дуфастон профилактични против кисти.Ще попречили приема му за зачеването,ако наистина ми повлиява на овулацията и съответно ще подпомогне ли забременяването,ако го пия след доказана овулация???
Благодаря предварително!!!
frozengirl
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Юли 2013, 11:30

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 30 Сеп 2013, 19:08

angelche92 написа:Doktor Mihnev iskam da popitam dali e normalno da imam 3- 4 levkocita na zritelno pole zashtoto mi zeha proba sekret';i laktobaciluss mi e silno reducirano normalno li e pritesnqvam se kakvo e tova

Здравейте,
да, нормално е. Lactobacillus са част от нормалната влагалищна флора. Те допринасят за това влагалището да се самоподдържа здраво.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 30 Сеп 2013, 19:12

frozengirl написа:Здравейте,д-р Михнев,
имам въпрос свързан с хормоналния препарат Дуфастон,интересуваме дали той подтиска офулацията и ако е така не трябва ли лекарят да изписва Дуфастон след доказана овулация,а не наизустено да се изписва от 15 ден на цикъла.
Надявам се,че ще ми отговорите,тъй като правим опити за бебе,но ми се изписа дуфастон профилактични против кисти.Ще попречили приема му за зачеването,ако наистина ми повлиява на овулацията и съответно ще подпомогне ли забременяването,ако го пия след доказана овулация???
Благодаря предварително!!!


Здравейте,
Дуфастон може само да Ви помогне в опитите за бебе. Доверете се на своя лекар и вярвайте в успеха!

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Vera_D » 07 Окт 2013, 15:06

Добър ден, д-р Михнев,
Бих искала да знам, дали сте срещали случаи с хистологична находка от тиреоидни фоликули в дермоидна киста на яйчник? Миналият месец ми отстраниха подобна структура и от хистологията разбирам, че освен стандартните плосък епител, потни жлези, космени фоликули, се наблюдават и тиреоидни фоликули. Не откривам публикации за подобни казуси и ме интересува, дали това може да се счита за нормално или води до съмнение на злокачественост.
С уважение,
Вера
Vera_D
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Окт 2013, 14:28

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот rip122 » 08 Окт 2013, 12:43

Здравейте д-р Михнев,
Става дума за приятелката ми, която е на 22г. Предишният й цикъл започна на 1-ви септември и трябваше да дойде на 29-ти, но до момента не е дошъл, вече 9 дена. Можете ли да кажете какво да правим? Сигурно трябва посещение на гинеколог. Може ли да се говори за бременност? Преди 3 дена тя си направи тест surecheck, но беше отрицателен. Има някои симптоми, които напомнят за бременност - спи й се, понякога й се вие свят, няма от няколко дена апетит и има болка долу към яйчниците. Имахме няколко полови акта, при които не използвахме предпазни средства. Дните преди да й дойде цикълът обикновено също има болки в яйчниците, но сега има от време на време, но няма менструация. Не пие медикаменти и в близкия месец не е пила. Изключение правят само разтворимите мултивитамини, които пие, но не вярвам да имат нещо общо със случая. Здравословното й състояние е добро, но има киста на опашката, която понякога набира и тече гной и кръв. Приятелката ми е забеляза, че от 2 дена пак й набира, но Вие ще кажете дали има връзка между двете.
rip122
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Окт 2013, 12:34

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 09 Окт 2013, 17:57

Vera_D написа:Добър ден, д-р Михнев,
Бих искала да знам, дали сте срещали случаи с хистологична находка от тиреоидни фоликули в дермоидна киста на яйчник? Миналият месец ми отстраниха подобна структура и от хистологията разбирам, че освен стандартните плосък епител, потни жлези, космени фоликули, се наблюдават и тиреоидни фоликули. Не откривам публикации за подобни казуси и ме интересува, дали това може да се счита за нормално или води до съмнение на злокачественост.
С уважение,
Вера


Здравейте,
няма данни за злокачественост. Дишайте спокойно, всичко е наред!

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 10 Окт 2013, 11:30

rip122 написа:Здравейте д-р Михнев,
Става дума за приятелката ми, която е на 22г. Предишният й цикъл започна на 1-ви септември и трябваше да дойде на 29-ти, но до момента не е дошъл, вече 9 дена. Можете ли да кажете какво да правим? Сигурно трябва посещение на гинеколог. Може ли да се говори за бременност? Преди 3 дена тя си направи тест surecheck, но беше отрицателен. Има някои симптоми, които напомнят за бременност - спи й се, понякога й се вие свят, няма от няколко дена апетит и има болка долу към яйчниците. Имахме няколко полови акта, при които не използвахме предпазни средства. Дните преди да й дойде цикълът обикновено също има болки в яйчниците, но сега има от време на време, но няма менструация. Не пие медикаменти и в близкия месец не е пила. Изключение правят само разтворимите мултивитамини, които пие, но не вярвам да имат нещо общо със случая. Здравословното й състояние е добро, но има киста на опашката, която понякога набира и тече гной и кръв. Приятелката ми е забеляза, че от 2 дена пак й набира, но Вие ще кажете дали има връзка между двете.

Здравейте,
като начало направете един тест за бременност от аптеката, за да сте наясно по този въпрос. Независимо от резултата, нека приятелката Ви да посети гинеколог. Няма връзка между липсващият цикъл и кистата на опашката.
Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот margoto77 » 10 Окт 2013, 16:27

здравейте, бих искала да ви попитам на какво би могло да се дължи сърбеж около клитора и клабо безцветно течение от уретера? благодаря ви!
margoto77
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Окт 2013, 16:24

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта