Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Amina » 23 Окт 2013, 05:49

Здравейте! На 31години съм, имам дъщеря на 11г. и един аборт преди 4 години. Преди аборта бях спряла противозачатъчните таблетки - Логест, които приемах в продължение на около 5 години непрекъснато. Бяха започнали много да ме болят и да ми се подуват гърдите, като при бременност. Сега ми се налага да започна отново приема на противозачатъчни таблетки, нямам възможност да отида да се посъветвам с гинеколога си, тъй като заминавам за чужбина спешно. Може ли да ме посъветвате мога ли пак да ползвам логест или с какви други таблетки да ги заменя, за да нямам тези нетърпими болки в гърдите? Нямам никакви други гинекологични операции и нито едно от изброените противопоказания на упътването, имам раничка на шийката на матката и поликистозни яйчници, имам редовна менструация? Много ще съм Ви благодарна, ако успея да прочета отговора Ви преди да замина, за да мога да си набавя Логест от България.
Amina
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Окт 2013, 05:38

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 23 Окт 2013, 16:32

tsurka_85 написа:Здравейте д-р Михнев.Имам следния проблем.Родих на 04,09,2013 г.23 дни след раждането ми дойде цикъла.Проблемът ми е че вече 17 дни и още не ми е свършило.Имам едно кафеникаво зацапване и незнам дали да се притеснявам.Звъннах на доктора,който ми води раждането и той ми каза че докато се регулира цикъла ще е така.Има ли повод за притеснение и трябва ли да се прегледам.Благодаря предварително

Здравейте,
не се тревожете. Въпреки всичко е добре да посетите гинеколог.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 23 Окт 2013, 16:40

flawed написа:Здравейте, Д-р Михнев,
искам да споделя, че правихме секс с приятеля ми и той свърши в мен. Адски съм притеснена, защото за момента бебе е нежелано. Пих Ескапел 8-9 часа след половия акт и съм адски притеснена дали ще има ефект от него(вечерта бях употребила малко алкохол, а четох че той неутрализира ефекта от хапчето). По принцип се очаква МЦ да дойде след 5-6 дни, но съм адски притеснена дали хапчето ще подейства, има ли някакви странични ефекти, какво да очаквам и най-вече каква е възможността да съм бременна? Моля Ви искрено за съвет и благодаря предварително!

Здравейте,
приели сте таблетката в първите 12 часа след половия акт, така че считам, че сте взели необходимите мерки, за да предотвратите нежеланата бременност.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 23 Окт 2013, 16:47

Amina написа:Здравейте! На 31години съм, имам дъщеря на 11г. и един аборт преди 4 години. Преди аборта бях спряла противозачатъчните таблетки - Логест, които приемах в продължение на около 5 години непрекъснато. Бяха започнали много да ме болят и да ми се подуват гърдите, като при бременност. Сега ми се налага да започна отново приема на противозачатъчни таблетки, нямам възможност да отида да се посъветвам с гинеколога си, тъй като заминавам за чужбина спешно. Може ли да ме посъветвате мога ли пак да ползвам логест или с какви други таблетки да ги заменя, за да нямам тези нетърпими болки в гърдите? Нямам никакви други гинекологични операции и нито едно от изброените противопоказания на упътването, имам раничка на шийката на матката и поликистозни яйчници, имам редовна менструация? Много ще съм Ви благодарна, ако успея да прочета отговора Ви преди да замина, за да мога да си набавя Логест от България.

Здравейте,
не е коректно да се предписват каквото и да било препарати през форума. Преди назначаването на противозачатъчни таблетки е необходим преглед и консултация с гинеколог.
Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот LKCE » 24 Окт 2013, 14:46

Здравейте, д-р Михнев! На 39 години съм, съпругата ми е на 33. Имаме дете на 3 години. От няколко месеца правим опити за второ дете, но няма резултат. Каква може да е причината, имаме ли поводи за безпокойство, необходимо ли е да вземем някакви мерки?
И двамата със съпругата ми не приемаме и не сме приемали никакви медикаменти, съответно тя не е вземала противозачатъчни таблетки никога.

Поздрави!
LKCE
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Окт 2013, 14:39

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 24 Окт 2013, 16:34

LKCE написа:Здравейте, д-р Михнев! На 39 години съм, съпругата ми е на 33. Имаме дете на 3 години. От няколко месеца правим опити за второ дете, но няма резултат. Каква може да е причината, имаме ли поводи за безпокойство, необходимо ли е да вземем някакви мерки?
И двамата със съпругата ми не приемаме и не сме приемали никакви медикаменти, съответно тя не е вземала противозачатъчни таблетки никога.

Поздрави!


Здравейте,
безпокойството в случая никак няма да Ви помогне, даже напротив - може да забави още повече бебето. Не винаги бебетата се получават веднага, понякога отнема повече време отколкото ни се иска. Продължавайте с опитите. Разбира се, ако ще подейства успокоително на съпругата Ви, нека да посети гинеколог за профилактичен преглед. Ако след 1 година опити все още няма бременност, тогава е добре да се назначат някои изследвания и в зависимост от резултатите, да бъдат предприети необходимите мерки.
Желая Ви успех!

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот milenium » 26 Окт 2013, 17:45

Здравеите,Др Михнев :) от няколко седмици ме болят гърдите,и преди дни зебелязах ,че при натиск на лявата ми гърда изтича секрет,подобен на кърма!имам дете на 2 годинки,но не съм кърмила никога!сигурна съм,че не съм бременна,на какво може да се дължи изтичането на този секрет? благодаря предварително :)
milenium
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Окт 2013, 17:38

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот margo_pld » 27 Окт 2013, 13:35

Здравейте д-р Михнев,пиша Ви за да получа второ мнение по моя проблем.
Февруари месец бях оперирана от киста на яйчника,махнат ми е десен яйчник с тръбата, юни месец направих цветна снимка и се оказа че и лявата тръба ми е запушена,образувала сак-диагноза "сактосалпинкс".От миналия месец стартираме процедура по инвитро,подготвяме изследвания и чакаме одобрение от фонда.
Съвета на доктора при когото съм е да махне тръбата чрез лапароскопия,защото съдържала някаква токсична течност,която била опасна за ембриона и можело да го убие.
Вие как ще ме посъветвате,дали да се отстрани тръбата или не?
margo_pld
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Окт 2013, 13:28

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Албенка » 29 Окт 2013, 18:21

Здравейте Д-р Михнев! Имам въпрос относно раждането си. Когато забременях ми казаха, че са два ембриона. Следващата седмица беше останал само един, но не съм прокървявала по време на цялата бременност. Плацентата остана залепена при раждането, но в епикризата пише така : Окончателна диагноза : Друго спонтанно раждане при едноплодна бременност. Бихте ли ми обяснили какво значи това? Дали наистина са били близнаци?
Албенка
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Окт 2013, 18:15

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Angels29 » 30 Окт 2013, 11:28

Здравейте Д-р Михнев.
На 29 години съм,периодично имам проблеми с бактериални и гъбични инфекции.Преди около месец лекувах Ешерихия коли в урината и след това и във вагинален секрет.Сега се оказа,че имам Кандида Албиканс,което е чувствително само към нистатин.Причината,поради която си пуснах микробиологично изследване беше едно зачервяване и парене отвън около влагалището,за което ми бяха предписали само един ломексин,който изобщо не ми помогна.Бихте ли ми помогнали,доколкото разбрах няма много избор за вагинални глобули съдържащи нистатин,какво точно мога да ползвам?
Благодаря Ви.
Angels29
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Окт 2013, 11:15

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта