Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 30 Окт 2013, 17:08

milenium написа:Здравеите,Др Михнев :) от няколко седмици ме болят гърдите,и преди дни зебелязах ,че при натиск на лявата ми гърда изтича секрет,подобен на кърма!имам дете на 2 годинки,но не съм кърмила никога!сигурна съм,че не съм бременна,на какво може да се дължи изтичането на този секрет? благодаря предварително :)

Здравейте,
вероятно причината е хормонална. Препоръчвам Ви да се прегледате при специалист.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 30 Окт 2013, 17:27

margo_pld написа:Здравейте д-р Михнев,пиша Ви за да получа второ мнение по моя проблем.
Февруари месец бях оперирана от киста на яйчника,махнат ми е десен яйчник с тръбата, юни месец направих цветна снимка и се оказа че и лявата тръба ми е запушена,образувала сак-диагноза "сактосалпинкс".От миналия месец стартираме процедура по инвитро,подготвяме изследвания и чакаме одобрение от фонда.
Съвета на доктора при когото съм е да махне тръбата чрез лапароскопия,защото съдържала някаква токсична течност,която била опасна за ембриона и можело да го убие.
Вие как ще ме посъветвате,дали да се отстрани тръбата или не?

Здравейте,
не познавам в детайли състоянието Ви,но това, което мога да Ви посъветвам е да се доверите на лекаря, когото сте избрали. Желая Ви успех!

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 30 Окт 2013, 17:33

Албенка написа:Здравейте Д-р Михнев! Имам въпрос относно раждането си. Когато забременях ми казаха, че са два ембриона. Следващата седмица беше останал само един, но не съм прокървявала по време на цялата бременност. Плацентата остана залепена при раждането, но в епикризата пише така : Окончателна диагноза : Друго спонтанно раждане при едноплодна бременност. Бихте ли ми обяснили какво значи това? Дали наистина са били близнаци?

Здравейте,
понякога се получава така - по някаква причина остава само единият ембрион. Не се вглеждайте излишно и не задълбавайте в нещо безвъзвратно отминало и неосъществено. Радвайте се на бебето и на майчинството си!

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 30 Окт 2013, 17:36

Angels29 написа:Здравейте Д-р Михнев.
На 29 години съм,периодично имам проблеми с бактериални и гъбични инфекции.Преди около месец лекувах Ешерихия коли в урината и след това и във вагинален секрет.Сега се оказа,че имам Кандида Албиканс,което е чувствително само към нистатин.Причината,поради която си пуснах микробиологично изследване беше едно зачервяване и парене отвън около влагалището,за което ми бяха предписали само един ломексин,който изобщо не ми помогна.Бихте ли ми помогнали,доколкото разбрах няма много избор за вагинални глобули съдържащи нистатин,какво точно мога да ползвам?
Благодаря Ви.

Здравейте,
рецепта трябва да Ви напише лекуващият Ви лекар. Има ефикасни препарати, съдържащи нистатин. Партньорът Ви също следва да се лекува, за да се предотврати кръстосана инфекция.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот joana » 31 Окт 2013, 11:06

Здравейте д-р Михнев , бих желала да дадете мнение за резултати от вагинален секрет :
Резултати от микробиологично изследване :
40-60 извити филаментозни лактобацили с неколкократно по-голяма дължина от обикновената ; епителни клетки ; 0-1 левкоцити на поле.
Културелно изследване :
Не се изолират патогенни аеробни бактерии
Не се изолира Candida spp.
Не се изолира T.vaginalis
Антибиограма : 123123
Предписаха ми лечение : Аmoxicilllin 625 mg 3Xдн за 7 дни , но ефекта от него е никакъв , течението си продължава :(
joana
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Окт 2013, 10:58

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 31 Окт 2013, 13:05

joana написа:Здравейте д-р Михнев , бих желала да дадете мнение за резултати от вагинален секрет :
Резултати от микробиологично изследване :
40-60 извити филаментозни лактобацили с неколкократно по-голяма дължина от обикновената ; епителни клетки ; 0-1 левкоцити на поле.
Културелно изследване :
Не се изолират патогенни аеробни бактерии
Не се изолира Candida spp.
Не се изолира T.vaginalis
Антибиограма : 123123
Предписаха ми лечение : Аmoxicilllin 625 mg 3Xдн за 7 дни , но ефекта от него е никакъв , течението си продължава :(

Здравейте,
назначеното лечение е подходящо. Проведете го до край.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот joana » 31 Окт 2013, 14:28

Dr Anton Mihnev написа:
joana написа:Здравейте д-р Михнев , бих желала да дадете мнение за резултати от вагинален секрет :
Резултати от микробиологично изследване :
40-60 извити филаментозни лактобацили с неколкократно по-голяма дължина от обикновената ; епителни клетки ; 0-1 левкоцити на поле.
Културелно изследване :
Не се изолират патогенни аеробни бактерии
Не се изолира Candida spp.
Не се изолира T.vaginalis
Антибиограма : 123123
Предписаха ми лечение : Аmoxicilllin 625 mg 3Xдн за 7 дни , но ефекта от него е никакъв , течението си продължава :(


Здравейте,
назначеното лечение е подходящо. Проведете го до край.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев


Благодаря за отговора :)
joana
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Окт 2013, 10:58

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Елени » 31 Окт 2013, 17:41

Здравейте, д-р Михнев. О много години страдам от депресия и от 8 години се лекувам периодично с антидепресанти. На 42 г. съм и през годините цикълът ми е бил почти редовен. Проблема е , че когато вземам медикаментите не ми идва и от гърдите ми почва да тече секрет , а ако повишим дозата дори и малко се появява този страничен ефект. Доктора не може да смени (а и не трабва да го сменя) антидепресанта , защото имах неприятни симптоми , когато го замени с друг подобен. Той ми каза , че от всички АД може да се получи този страничен ефект и трябва да се консултирам с гинеколог да ми предпише адекватно лечение. Гинеколога ми казва, че трябва да ми идва и ми дава Дуфастон ,от който цикълът ми идва и съответно намалявам антидепресанта. След това разбира се депресията ми се влошава , а имам и много психосоматични симптоми. Следват различни симптоми , прегледи , изследвания , даже ме задържаха в болница за да ми кажат , че трябва да се лекувам с АД от , които изчезват различните оплаквания. Но! Пак ми закъснява и пак секрет и т.н., и отново почва този порочен гръг. Въпроса ми е, какво да правя? Сега пак приемам АД и пак ми закъсня с 3 седмици.Как да разбера дали е от тях или от наближаваща менопауза. Гинекологът ми постави диагноза " Задържан фоликул", даде ми дуфастон и ми каза, че ще остане въпросът дали е от медикамента, или от наближаваща менопауза. Трябва да ме прегледа от третия до петия ден като ми дойде. За мене обаче е необходимо , лечението с АД , което поради изброените причини не е приложено адекватно. Много ви моля за вашето компетентно мнение.Надявам се да ми дадете съвет.
Елени
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Окт 2013, 16:49

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот buba-muba » 04 Ное 2013, 19:13

Здравейте,
Последно време съм забелязала усилване на бяло течение преди менструация в самото течение има парченца. И въпросът ми е дали мога с розалгин да се оправя или трябва да посетя специалист. Водя полов живот от няколко месеца, но винаги с предпазни средства
buba-muba
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Ное 2013, 19:03

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 04 Ное 2013, 21:54

Елени написа:Здравейте, д-р Михнев. О много години страдам от депресия и от 8 години се лекувам периодично с антидепресанти. На 42 г. съм и през годините цикълът ми е бил почти редовен. Проблема е , че когато вземам медикаментите не ми идва и от гърдите ми почва да тече секрет , а ако повишим дозата дори и малко се появява този страничен ефект. Доктора не може да смени (а и не трабва да го сменя) антидепресанта , защото имах неприятни симптоми , когато го замени с друг подобен. Той ми каза , че от всички АД може да се получи този страничен ефект и трябва да се консултирам с гинеколог да ми предпише адекватно лечение. Гинеколога ми казва, че трябва да ми идва и ми дава Дуфастон ,от който цикълът ми идва и съответно намалявам антидепресанта. След това разбира се депресията ми се влошава , а имам и много психосоматични симптоми. Следват различни симптоми , прегледи , изследвания , даже ме задържаха в болница за да ми кажат , че трябва да се лекувам с АД от , които изчезват различните оплаквания. Но! Пак ми закъснява и пак секрет и т.н., и отново почва този порочен гръг. Въпроса ми е, какво да правя? Сега пак приемам АД и пак ми закъсня с 3 седмици.Как да разбера дали е от тях или от наближаваща менопауза. Гинекологът ми постави диагноза " Задържан фоликул", даде ми дуфастон и ми каза, че ще остане въпросът дали е от медикамента, или от наближаваща менопауза. Трябва да ме прегледа от третия до петия ден като ми дойде. За мене обаче е необходимо , лечението с АД , което поради изброените причини не е приложено адекватно. Много ви моля за вашето компетентно мнение.Надявам се да ми дадете съвет.

Здравейте,
мисля, че вече Ви отговрих, но не виждам поста. Лечението Ви трябва да бъде назначено с консенсус от двамата лекари. Ако държите на моето мнение, заповядайте в кабинета ми, за преглед и консултация. Обадете се предварително по телефона, за да уговорим удобно време.
Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта