Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 04 Ное 2013, 21:57

buba-muba написа:Здравейте,
Последно време съм забелязала усилване на бяло течение преди менструация в самото течение има парченца. И въпросът ми е дали мога с розалгин да се оправя или трябва да посетя специалист. Водя полов живот от няколко месеца, но винаги с предпазни средства

Здравейте,
можете да опитате, но най-добре е да посетите гинеколог. Той ще прецени дали имате проблем и дали е необходима микробиология, въз основа на чиито резултати да бъде назначено най-подходящото лечение.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот buba-muba » 05 Ное 2013, 00:27

Dr Anton Mihnev написа:
buba-muba написа:Здравейте,
Последно време съм забелязала усилване на бяло течение преди менструация в самото течение има парченца. И въпросът ми е дали мога с розалгин да се оправя или трябва да посетя специалист. Водя полов живот от няколко месеца, но винаги с предпазни средства

Здравейте,
можете да опитате, но най-добре е да посетите гинеколог. Той ще прецени дали имате проблем и дали е необходима микробиология, въз основа на чиито резултати да бъде назначено най-подходящото лечение.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев


Благодаря за отговора :)
buba-muba
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Ное 2013, 19:03

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Елени » 06 Ное 2013, 11:54

Dr Anton Mihnev написа:
Елени написа:Здравейте, д-р Михнев. О много години страдам от депресия и от 8 години се лекувам периодично с антидепресанти. На 42 г. съм и през годините цикълът ми е бил почти редовен. Проблема е , че когато вземам медикаментите не ми идва и от гърдите ми почва да тече секрет , а ако повишим дозата дори и малко се появява този страничен ефект. Доктора не може да смени (а и не трабва да го сменя) антидепресанта , защото имах неприятни симптоми , когато го замени с друг подобен. Той ми каза , че от всички АД може да се получи този страничен ефект и трябва да се консултирам с гинеколог да ми предпише адекватно лечение. Гинеколога ми казва, че трябва да ми идва и ми дава Дуфастон ,от който цикълът ми идва и съответно намалявам антидепресанта. След това разбира се депресията ми се влошава , а имам и много психосоматични симптоми. Следват различни симптоми , прегледи , изследвания , даже ме задържаха в болница за да ми кажат , че трябва да се лекувам с АД от , които изчезват различните оплаквания. Но! Пак ми закъснява и пак секрет и т.н., и отново почва този порочен гръг. Въпроса ми е, какво да правя? Сега пак приемам АД и пак ми закъсня с 3 седмици.Как да разбера дали е от тях или от наближаваща менопауза. Гинекологът ми постави диагноза " Задържан фоликул", даде ми дуфастон и ми каза, че ще остане въпросът дали е от медикамента, или от наближаваща менопауза. Трябва да ме прегледа от третия до петия ден като ми дойде. За мене обаче е необходимо , лечението с АД , което поради изброените причини не е приложено адекватно. Много ви моля за вашето компетентно мнение.Надявам се да ми дадете съвет.

Здравей
мисля, че вече Ви отговрих, но не вте,иждам поста. Лечението Ви трябва да бъде назначено с консенсус от двамата лекари. Ако държите на моето мнение, заповядайте в кабинета ми, за преглед и консултация. Обадете се предварително по телефона, за да уговорим удобно време.
Поздрави,
Ваш д-р Михнев

Много благодаря за отговора!
Елени
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Окт 2013, 16:49

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Пебълс » 11 Ное 2013, 12:27

Здравейте д-р Михнев!
На 20 г. съм. Студентка във ВТУ. Миналия месец на 5.10 бях приета в болница с остри болки ниско в корема и повръщане. Беше ми назначено лечение с цефтриаксон и спазмалгон. След преглед с видеозон на 7.10 ми казаха че имам киста на левия яйчник. Прегледаха ми и гърдите и ми изписаха прогестогел. Ментсруацията ми винаги е редовна, не съм прескачала месец, нямам и оплаквания от болки. Посетих гинеколог на 28.10 за второ мнение и след прегледа излезе, че вече нямам киста, но също така и че овулацията ми предстои. Ползвам вече втора туба прогестогел и в момента цикълът ми закъснява (засега с една седмица). Последно ми дойде на 9.10 когато бях в болницата, а този месец трябваше да ми дойде към 5.11. Половият ми живот не е много редовен, с постоянен партьор е и винаги с предпазни средства. Та, искам да Ви попитам възможно ли е от този прогестогел да е това закъснение? С какво се очаква да ми помогне той? Имам малка разлика в гърдите, но не виждам никакъв ефект от него. Защо трябваше да ползвам прогестогел, а не някакви хапчета за тази киста, защото си ме изписаха с болките. Трябва ли да спра да го ползвам вече?
Благодаря Ви!
Пебълс
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Ное 2013, 12:01

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 11 Ное 2013, 16:25

Пебълс написа:Здравейте д-р Михнев!
На 20 г. съм. Студентка във ВТУ. Миналия месец на 5.10 бях приета в болница с остри болки ниско в корема и повръщане. Беше ми назначено лечение с цефтриаксон и спазмалгон. След преглед с видеозон на 7.10 ми казаха че имам киста на левия яйчник. Прегледаха ми и гърдите и ми изписаха прогестогел. Ментсруацията ми винаги е редовна, не съм прескачала месец, нямам и оплаквания от болки. Посетих гинеколог на 28.10 за второ мнение и след прегледа излезе, че вече нямам киста, но също така и че овулацията ми предстои. Ползвам вече втора туба прогестогел и в момента цикълът ми закъснява (засега с една седмица). Последно ми дойде на 9.10 когато бях в болницата, а този месец трябваше да ми дойде към 5.11. Половият ми живот не е много редовен, с постоянен партьор е и винаги с предпазни средства. Та, искам да Ви попитам възможно ли е от този прогестогел да е това закъснение? С какво се очаква да ми помогне той? Имам малка разлика в гърдите, но не виждам никакъв ефект от него. Защо трябваше да ползвам прогестогел, а не някакви хапчета за тази киста, защото си ме изписаха с болките. Трябва ли да спра да го ползвам вече?

Благодаря Ви!


Здравейте,
Прогестогел е хормонален лекарствен продукт и се прилага за лечение на доброкачествени заболявания на млечната жлеза - например при болки и напрежение в гърдите или допълнително лечение на доброкачествена мастопатия, в случай на прогестеронов дефицит.
Ако болките в корема продължават трябва да Ви прегледа специалист, просто защото не е нормално и трябва да се открие причината. Закъснението на цикъла Ви може да се дължи на много други причини, но не и на използването на гела.


Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот silidi » 11 Ное 2013, 17:59

Здравейте.Бих искала да ви попитам кой е най-добрият и походящ начин за премахване на дермоидна киста?Предимството на безкръвната и предимството на разреза?На мен ми откриха такава и сега пред мен стои въпроса дали да се реже корема или не?Имам ниско в лявата част болки които са постоянни ,което явно налага премахване на кистата.До колко е възможно една такава киста да се окаже злокачествена?Благодаря ви предварително.
silidi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Ное 2013, 17:46

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот frozengirl » 12 Ное 2013, 13:12

Д-р Михнев,надявам се да получа от вас отговор на това,което ме тревожи :)
Бременна съм в 8 г.с. и изведнъж симптомите на гадене и прилошаване отшумяха,а си мисля,че е рано и не зная дали е нормално.Другото,което ме вълнува е,че от тази седмица не чуВствам и напрежение в гърдите като преди и също се тревожа.Притеснявам се,че ми се казва,че не е хубаво напрежението в гърдите да спира и че така спирало развитите на бебето.Има ли нещо вярно в това.
Надявам се,че ще ми отговорите !
frozengirl
 
Мнения: 9
Регистриран на: 16 Юли 2013, 11:30

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 12 Ное 2013, 19:54

silidi написа:Здравейте.Бих искала да ви попитам кой е най-добрият и походящ начин за премахване на дермоидна киста?Предимството на безкръвната и предимството на разреза?На мен ми откриха такава и сега пред мен стои въпроса дали да се реже корема или не?Имам ниско в лявата част болки които са постоянни ,което явно налага премахване на кистата.До колко е възможно една такава киста да се окаже злокачествена?Благодаря ви предварително.

Здравейте,
каква да бъде операцията трябва да прецени самият оператор. Не мислете лошото, а се въоръжете с оптимизъм и се оставете в ръцете на специалистите.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Dr Anton Mihnev » 12 Ное 2013, 19:56

frozengirl написа:Д-р Михнев,надявам се да получа от вас отговор на това,което ме тревожи :)
Бременна съм в 8 г.с. и изведнъж симптомите на гадене и прилошаване отшумяха,а си мисля,че е рано и не зная дали е нормално.Другото,което ме вълнува е,че от тази седмица не чуВствам и напрежение в гърдите като преди и също се тревожа.Притеснявам се,че ми се казва,че не е хубаво напрежението в гърдите да спира и че така спирало развитите на бебето.Има ли нещо вярно в това.
Надявам се,че ще ми отговорите !


Здравейте,
на въпросите Ви най-добре ще може да отговори Вашият гинеколог, който ще направи необходимите прегледи и изследвания.

Поздрави,
Ваш д-р Михнев
Поздрави,
Ваш Д-р Михнев

http://www.gmedhospital.com/
Dr Anton Mihnev
 
Мнения: 549
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 09:12

Re: Д-р Антон Михнев - акушерство и гинекология

Мнениеот Гери » 13 Ное 2013, 16:36

Аз съм на 18 и имам някакво полупрозрачно течение можеби леко бяло болиме корема и лявата гърда. Гинеколога ми изписа таблетки. :?: А аз съм девствена. Защо таблетки? а не хапчета каква е разликата? Как да ги слагам? Колко навътре трябва зад ципата ли, и колко навътре? По-добри ли са от хапчетата?
Гери
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Ное 2013, 16:25

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта