Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот Грохот » 30 Окт 2014, 11:48

Здравейте, хора! Скоро не съм писала или пък може и никога да не съм писала в тази част от форума, но понеже вече няколко години ме измъчват черните точки, реших да обменим малко опит с вас :!: :!:

От няколко години мога да кажа, че съм успяла да се преборя с т.нар. младежки пъпки, :idea: 8-) но проблемите с черните ми точки си останаха. :oops: Използвала съм какви ли не продукти и продължавам да го правя, естествено - без резултат, :( като се видя в огледалото направо - шок и ужас
acne.jpg
acne.jpg (20 KiB) Прегледано 3019 пъти
:shock: :shock:
Вие какви начини за справяне с младежките пъпки сте избрали, :? някаква специализиране медицинска козметика ли използвате или се опитвате да се преборвате с домашни маски. :roll:
Ако сте използвали някакви по-специални домашни маски за разкарване на черните точки, много се надявам да пишете :!: :!:
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот magda » 30 Окт 2014, 11:53

Аз си правих маски, но нищо не ми помогна, освен парната баня и стискане, ама трябва да си много внимателна, след което хидратиращ крем :idea:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот S_Milenska » 01 Дек 2014, 17:14

Аз имам само черни точки, но не много, все пак се притеснявам да ги стискам и тем подобни, защото знам, че стават повече.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот Malina » 03 Дек 2014, 17:11

Чистила съм си лицето само на водна баня така да се каже - завирам чай от лайка, слагам главата отгоре и се покривам с една кърпа :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот Snejna » 04 Дек 2014, 10:14

Malina написа:Чистила съм си лицето само на водна баня така да се каже - завирам чай от лайка, слагам главата отгоре и се покривам с една кърпа :lol:

Не звучи много приятно, но поне изглежда безобидно, ще пробвам :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот Rali_hr » 06 Апр 2015, 11:36

Много ги мразя тези черни точки, а и в някои случаи има и разни косъмчета излизат от там, много гадно.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот Kaya » 06 Апр 2015, 13:21

Rali_hr написа:Много ги мразя тези черни точки, а и в някои случаи има и разни косъмчета излизат от там, много гадно.

Моя приятелка има такива черни точки, направо са с връхчета, много неприятно. :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот Bambaa » 06 Апр 2015, 16:45

Kaya написа:
Rali_hr написа:Много ги мразя тези черни точки, а и в някои случаи има и разни косъмчета излизат от там, много гадно.
Хахах, абе Кая, какви косъмчета, това да не са брадавици?! :o :shock: :lol: :lol: стават с връхче като не се почистват, за което си имат вина тези дето си ги носят :D
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот S_Milenska » 06 Апр 2015, 16:56

Хаха ;) много мразя черните точки, не знам има ли как да се махнат просто!!! :idea: :!:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Имате ли т. нар. младежки пъпки, а черни точки? Можем ли да ги преборим с домашни маски?

Мнениеот irka » 16 Юни 2016, 16:57

Маските не ги премахват изцяло, само помагат да не се появяват много често. Иначе много бързо се замърсява кожата на лицето, дори и всеки ден да я почистваш, пак се появяват черни точки и пъпки.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта