Какво мислите за Биг Брадър? - Влади Въргала ли трябваше да спечели?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какво мислите за Биг Брадър? - Влади Въргала ли трябваше да спечели?

Мнениеот silver933 » 18 Ное 2014, 13:16

Вчера беше финалът на най-обсъжданото реалити,а именно Биг Брадър. Доволни ли сте от резултата, очаквана ли беше за вас победата на Влади Въргала? А кои бяха вашите фаворити? Изобщо бихте ли участвали в подобен формат? Никога не съм харесвал подобен тип предавания, особено тази година бях силно разочарован от случващото се- не съм очаквал нашите "звезди" да се изложат толкова много...
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво мислите за Биг Брадър? - Влади Въргала ли трябваше да спечели?

Мнениеот S_Milenska » 18 Ное 2014, 13:51

Може би хората са преценили,че Влади се е държал най-нормално,тази година страшно много се изложиха родните знаменитости, не очаквах,че след 2 дена ще започнат скандалите. Изключително много ми паднаха в очите.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какво мислите за Биг Брадър? - Влади Въргала ли трябваше да спечели?

Мнениеот mimeto90 » 18 Ное 2014, 14:54

Да си призна, че на мен никога тези хора не са ми се издигали в очите, за да паднат! Не съм гледала Биг (Вип) Брадър, но съм щастлива от факта, понеже доста ме напрягат, тъй като ясно се вижда съзнанието на българина, а не смятам, че провъзгласени за ВИП (който и да е бил този, за да го направи :D ) реално имат нужното поведение и умение, за да бъдат такива! :x
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Какво мислите за Биг Брадър? - Влади Въргала ли трябваше да спечели?

Мнениеот Rali_hr » 18 Ное 2014, 15:51

Никога не съм била почитател на такива предавания, за мен е обидно като зрител,че пускат подобни неща по телевизията, изобщо се чудя, сеирджийска нация ли сме? Защо колкото е по-грубо, абсурдно и просташко нещо,то толкова повече се харесва?
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво мислите за Биг Брадър? - Влади Въргала ли трябваше да спечели?

Мнениеот Lollipop » 18 Ное 2014, 16:55

Аз се надявам,че тези в къщата имат сценарий,по който се развива пребиваването в къщата,иначе толкова откачена история на едно място не ми се вижда нормално.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какво мислите за Биг Брадър? - Влади Въргала ли трябваше да спечели?

Мнениеот Kaya » 24 Ное 2014, 11:15

Свърши единия биг брадър и започна нов, кой ги гледа толкова много? :shock:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта