Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Мнениеот silver933 » 02 Сеп 2015, 15:26

Jully написа:хахах това ми напомня на разликата между мъжете и жените, когато се къпят! :lol:

Има нещо общо! Обаче и за съм съгласен, че не винаги е удачно, ама случва се, човещинка какво да се парви, все едно вие да се притеснявате от цикъла си :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Мнениеот Lollipop » 02 Сеп 2015, 16:12

Ти голямо сравнение направи, ама все естествени процеси какво да се прави! :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Мнениеот silver933 » 03 Сеп 2015, 11:09

Lollipop написа:Ти голямо сравнение направи, ама все естествени процеси какво да се прави! :)

Така е, ама се замислих в тийн годините ми как съм се справял, понеже със сестра ми дълго верме бяхме в една стая. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Мнениеот Andrey » 03 Сеп 2015, 12:33

silver933 написа:
Lollipop написа:Ти голямо сравнение направи, ама все естествени процеси какво да се прави! :)

Така е, ама се замислих в тийн годините ми как съм се справял, понеже със сестра ми дълго верме бяхме в една стая. :roll:

хаха, добър въпрос, аз си спомням, че много се спичах някой да не ме види сутрин, макар че никой не го е направил на въпрос да каже "еейй, малкия приятел е станал преди тебе", нооо.. си беше спек. Сега не ми дреме особено :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Мнениеот Lollipop » 12 Ное 2015, 12:36

Със сигурност е спек, затова може би е най-редно спалнята на момчетата да е най-близо до банята. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Мнениеот jamest » 29 Ное 2015, 16:42

Съществуват много теории, опитващи се да обяснят това явление. При една от тях се смята, че сутрешната ерекция се предизвиква от задържането на урина. Състояние при което пълният пикочен мехур с цел да се предпази, отпуска урината към пикочния канал и това кара пениса да получава ерекция.
Теорията свързана с урината е разбираема, но от научна или медицинска гледна точка не се приема заради факта, че тялото има много други начини за справяне с това състояние.

При друга теория се смята, че сутрешната ерекция се дължи изцяло на мокри сънища и сексуални фантазии и е свързана с БДО ( бързо движение на очите (REM – Rapid Eye Movement)). Установено е, че по време на БДО се „случват“ по-голяма част от ярките сънища, които сме способни да запомним при събуждане.
Пенисът получава ерекция очаквайки полово действие, заради някои нервни рефлекси стимулирани по време на БДО. И при тази теория също има разногласия.

Според други теории, сутрешната ерекция се проявява при засилено желание за правене на секс и продължително въздържание, като цели да предотврати безсъние или е породена от обикновена мъжка гордост.
Сутрешната ерекция не е нещо ненормално и ако имате добрият късмет, половинката ви да е в настроение, дори може и да й се насладите.
jamest
 
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Дек 2014, 12:11

Re: Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Мнениеот lussy » 30 Ное 2015, 18:06

Всъщност искаш да кажеш, че и учените не знаят на какво се дължи... не го очаквах, но е факт, че не е нещо страшно :lol:
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Мнениеот Pipilota » 01 Дек 2015, 11:37

По-скоро притеснението трябва да е от това някой да не види, че на мъжа му се е опънала палатката, иначе надали има някакво притеснение :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Мнениеот Lollipop » 01 Дек 2015, 12:17

Pipilota написа:По-скоро притеснението трябва да е от това някой да не види, че на мъжа му се е опънала палатката, иначе надали има някакво притеснение :)

Затова е добре всяка стая да си има баня, че да не хващат бабите внуците си в кофти ситуация :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Притеснявате ли се от сутрешната ерекция? Ръководство какво да правим :)

Мнениеот Ginger » 01 Дек 2015, 13:08

Lollipop написа:
Pipilota написа:По-скоро притеснението трябва да е от това някой да не види, че на мъжа му се е опънала палатката, иначе надали има някакво притеснение :)

Затова е добре всяка стая да си има баня, че да не хващат бабите внуците си в кофти ситуация :lol:

По-скоро внуците и бабите нямат място в една къща, а що се отнася до майките и тийновете, то би трябвало да са няколко идеи по-досетливи :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта