Как се самооценявате - по нещата, които сте направили или по това, което не сте?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Как се самооценявате - по нещата, които сте направили или по това, което не сте?

Мнениеот Krum » 16 Яну 2015, 14:43

silver933 написа:Не се самооценявам, винаги ще се мисля за повече, отколкото съм или точно обратното - не бих се оценил правилно..

Пък може и точно обратното, аз имам познати, които не смеят да се оценят изобщо :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Как се самооценявате - по нещата, които сте направили или по това, което не сте?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Яну 2015, 14:18

Изобщо не ми е идвало на ум да мисля за собствената си оценка или самооценяване, по-скоро си мисля, че това трябва да се свърши от някой друг безпристрастен. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се самооценявате - по нещата, които сте направили или по това, което не сте?

Мнениеот S_Milenska » 26 Яну 2015, 13:58

rabotnata pchela написа:Изобщо не ми е идвало на ум да мисля за собствената си оценка или самооценяване, по-скоро си мисля, че това трябва да се свърши от някой друг безпристрастен. :mrgreen:
АКо е някой гадняр ще те оцени грешно, по-добре сама си слагай висока оценка :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как се самооценявате - по нещата, които сте направили или по това, което не сте?

Мнениеот Malina » 24 Мар 2015, 12:53

S_Milenska написа:
rabotnata pchela написа:Изобщо не ми е идвало на ум да мисля за собствената си оценка или самооценяване, по-скоро си мисля, че това трябва да се свърши от някой друг безпристрастен. :mrgreen:
АКо е някой гадняр ще те оцени грешно, по-добре сама си слагай висока оценка :)

хехехех :) та да си задминеш опашката, както казва приятеля ми! :) Най-добре е да се оценя човек по това което не е направил! Защото страховете ще го подтикнат да бъде по-смел другия път :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как се самооценявате - по нещата, които сте направили или по това, което не сте?

Мнениеот fawla » 10 Юни 2015, 14:06

Хм, аз май даже не си правя труда да се оценявам, мисля, че няма защо да го правя :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Как се самооценявате - по нещата, които сте направили или по това, което не сте?

Мнениеот кора-бия » 10 Юни 2015, 15:31

Винаги се оценявам по нещата, които съм направил, а и съм направил доста и имам висока оценка за себе си.
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Как се самооценявате - по нещата, които сте направили или по това, което не сте?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Апр 2017, 12:58

И двете за мен са равностойни - ако си направил нещо, получил си съответните облаги иуспехи за действията си, страха да НЕ направиш нещо, отново посочва възможностите ти и е съвсем правилен и стриктен начин на оценяване.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се самооценявате - по нещата, които сте направили или по това, което не сте?

Мнениеот Stark » 27 Апр 2017, 14:57

И двете неща са сериозен показател за това какви хора сме. И двете са си достатъчни оценяващи като причини.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Как се самооценявате - по нещата, които сте направили или по това, което не сте?

Мнениеот klarissa » 27 Апр 2017, 16:27

Всичко има значение. Това е показване и изрязаване на смелост.
klarissa
 
Мнения: 133
Регистриран на: 17 Мар 2017, 15:57

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта