Бихте ли се поддали и съобразили с модните тенденции относно прическите този сезон?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Бихте ли се поддали и съобразили с модните тенденции относно прическите този сезон?

Мнениеот MGB » 02 Дек 2014, 14:37

Странно как съдите прически са на мода през зимата, но за мен мога да кажа, че е добре дошло, понеже се харесвам и с къса коса!
Да си призная често се поддавам не само на модата, но и на непрестанното желание да правя нещо различно и това най-често е чрез косата ми :lol: тя най-много страда от тези моите желания :D :D

Харесах си трички прически от тенденциите, които са актуални този сезон и смятам, че ще ми отиват :idea:
Ако не сте виждали и не сте запознати с тенденциите този сезон, пускам снимчиците на прически, които според мен са сладурски и биха отивали на доста жени
pricheski-zima1.jpg
pricheski-zima1.jpg (24.32 KiB) Прегледано 337 пъти
pricheski-zima2.jpg
pricheski-zima2.jpg (16.88 KiB) Прегледано 337 пъти
pricheski-zima3.jpg
pricheski-zima3.jpg (12.83 KiB) Прегледано 337 пъти

Е, можете ли да устоите или ще се поддадете на модните тенденции относно прическите този сезон :roll:
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Бихте ли се поддали и съобразили с модните тенденции относно прическите този сезон?

Мнениеот ramimni » 02 Дек 2014, 14:42

Аз пък смятам, че прическите са доста специфични, за да отиват на всеки тип лице, а първите две наистина ми допадат, но не на всеки пък отива русото, а до колкото зная русото прави косата по-податлива и общо взето както я направиш, така си и остава!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Бихте ли се поддали и съобразили с модните тенденции относно прическите този сезон?

Мнениеот Burborino » 02 Дек 2014, 14:44

Явно без да искам ще последвам модните тенденции. От 2-3 седмици го обмислям защото имам лек косопад и ми се ще да си освежа косата :)
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Бихте ли се поддали и съобразили с модните тенденции относно прическите този сезон?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Дек 2014, 15:12

Много харесвам късата коса и все отлагам това подстригване, защото е ангажимент от там нататък да се поддържа, докато дългата коса е само едно сресване и си готов за излизането, при късата коса има нужда постоянно от стилизиращи продукти, което не е толкова полезно за косата.. и така общо взето затова съм раздвоена. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли се поддали и съобразили с модните тенденции относно прическите този сезон?

Мнениеот Burborino » 02 Дек 2014, 15:20

az ot няколко години съм си със сравнително къса коса (около брадичката ми е най-дългата обикновено) и съм ползвала стилизиращи продукти през целия си живот само на бала си преди 15 години когато косата ми беше до кръста :roll: може би зависи от прическата. но аз не ползвам нищо освен гребен
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Бихте ли се поддали и съобразили с модните тенденции относно прическите този сезон?

Мнениеот nushi.kisyova » 04 Дек 2014, 14:15

По-трудоемка си е късата коса, каквото и да си говорим, моята е със средна дължина, но малко ми е плашещо да си представя, че няма да мога да си вържа косата, когато пожелая :D :D :D
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Бихте ли се поддали и съобразили с модните тенденции относно прическите този сезон?

Мнениеот Elica » 05 Дек 2014, 17:17

Burborino написа:az ot няколко години съм си със сравнително къса коса (около брадичката ми е най-дългата обикновено) и съм ползвала стилизиращи продукти през целия си живот само на бала си преди 15 години когато косата ми беше до кръста :roll: може би зависи от прическата. но аз не ползвам нищо освен гребен

Според мен зависи от косата, ако си с по-мека коса няма как да не ползваш стилизиращи продукти!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Бихте ли се поддали и съобразили с модните тенденции относно прическите този сезон?

Мнениеот Клер » 22 Мар 2019, 12:10

Не, никога не съм се и съобразявала. Правя със себе си това, което ми харесва. :cool:
Клер
 
Мнения: 101
Регистриран на: 18 Дек 2018, 10:35


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта