Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Мнениеот Pipilota » 11 Дек 2014, 10:10

Няма как да не сте чули за историята за човек, който излекувал рак на дебелото черво само със супа с елда! Аз си я представям ей такава, не изглежда много вкусна, обаче ако е ефикасна, всеки би се "жертвал" да я яде!

Lentil-Buckwheat-Winter-Soup.jpg
Lentil-Buckwheat-Winter-Soup.jpg (44.56 KiB) Прегледано 1120 пъти

Аз се зачудих, от липсата на животински продукти ли ще е силата тази противоракова супа, от комбинацията на точните съставки ли.. :roll: Вие мислите ли, че тази супа може да излекува рак или пък да предпази от такъв, вярвате ли в подобни истории? :roll:
Честно да ви кажа, мнение нямам, по-скоро съм учудена, но не изключвам възможността и да е истина, че съществува такава чудата рецепта за супа против рак. Коя ли е съставката, която се бори с болестта.. :roll: Вие какво мислите за супата?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Дек 2014, 11:46

Не знам, честно да си призная, но пък вярвам, че по никакъв начин няма да навреди на здравето на човек! Така че по-скоро би спомогнала лекуването!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Мнениеот S_Milenska » 11 Дек 2014, 12:02

Не бих се учудила, чувала съм много случаи, в които храненето е помогнало да се излекуват хората от рак. Дори имаше една история за жена, спряла млечните храни и се беше излекувала от рак на гърдата. Не знам случайност ли е, съдба ли е какво е, но може и да помага, със сигурност не пречи! :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Мнениеот Rali_hr » 11 Дек 2014, 12:28

Защо да не? Все пак човек е това, което яде!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Мнениеот krisi_y » 11 Дек 2014, 13:20

Да, четох статия, че може и СПИН да се излекува само с положителни мисли.
krisi_y
 
Мнения: 4
Регистриран на: 01 Дек 2014, 18:49

Re: Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Мнениеот Burborino » 11 Дек 2014, 13:27

Не вярвам, честно... ако ставаше така едва ли щеше да има болни. Едно време помня, че един познат му бяха казали, че ще си излекува рака с някаква смес от билки (по принцип съм изключителен поддръжник на лечението с билки, но все пак всичко има някакви граници) и той си спря химиотерапиите и започна да пие само този чай и накрая не след дълго умря... :? та така...
Естествено нищо не пречи да се пробва, всяко нещо е надежда когато си болен пък и няма да навреди.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Мнениеот веселказасмяна » 11 Дек 2014, 14:13

Ако си в трети или четвърти стадии на заболяването ми се струва безнадеждно всяко лечение, така че ако един ден опра до там, предпочитам да ям само супа, отколкото да ме морят с терапии :|
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Мнениеот Lollipop » 11 Дек 2014, 14:26

Burborino написа:Не вярвам, честно... ако ставаше така едва ли щеше да има болни. Едно време помня, че един познат му бяха казали, че ще си излекува рака с някаква смес от билки (по принцип съм изключителен поддръжник на лечението с билки, но все пак всичко има някакви граници) и той си спря химиотерапиите и започна да пие само този чай и накрая не след дълго умря... :? та така...
Естествено нищо не пречи да се пробва, всяко нещо е надежда когато си болен пък и няма да навреди.

Мисля, че евентуално съпътстващо лечение може да има ползи, но да се откажеш от традиционната медицина, макар че с такава тежка диагноза човек е склонен да се хване за всяка сламка :(
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Мнениеот silver933 » 11 Дек 2014, 14:48

Всичко е възможно, стига да не забравите за лечението и в болницата!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вярвате ли, че може да се излекува рак само със супа?

Мнениеот Kaya » 12 Дек 2014, 10:28

Мисля си, че всеки един болен се надява на чудо, а тази супа изглежда много полезна, намерих ѝ съставките, в никакъв случай не мисля, че ще попречи на лечението, но мисля, че е по-важно правилно да се комбинира с лечение, а да не се оставят нещата само на супата.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта