Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Мнениеот JohnLocke » 18 Дек 2014, 17:27

Да си кача откровено преди си бях пухкавичък, но в последно време отслабнах и станах просто хилав :( Сега не мога да разбера кое е по-лошо, дори :|

Няма значение, решил съм да се стегна малко и да се променя от хилав в мускулест :idea: :idea: Може и да не съм точно хилав, ама не мога да кажа, че съм и мускулест, така че съм нещо такова
Slim.png
Slim.png (90.49 KiB) Прегледано 614 пъти
с дрехи повече му прилича, ама като се съблека съм кожа и кокали :( :(

Искам най-накрая да се избавя от тези неща и да си стана просто нормален и мускулест или просто да кажем с релеф, да не съм торба кокали :idea: Възможно ли е да се променя :?: Предполагам освен ежедневието си, трябва да променя и менюто, но ме е страх като започна да ям да не стана такъв, какъвто бях преди :roll:

Надявам се, че ще има по-запознати с упражненията, които са по моя случай, както и за промяната в менюто, която трябва да направя :idea: :roll:
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Мнениеот valiopaf » 18 Дек 2014, 17:34

Като начало трябва да започнеш да си водиш дневник за хранене и тренировки, но още по-добре първо да се консултираш с фитнес инструктор, в който можеш да си сигурен, тъй като трябва да се редуват леки с по-тежки тренировки и също така да не се претоварваш от амбиции :idea: :idea:
valiopaf
 
Мнения: 92
Регистриран на: 05 Фев 2014, 13:30

Re: Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Мнениеот Pipilota » 19 Дек 2014, 10:33

То е ясно в такива случаи - отиваш на фитнес и си редовен. :) Така ще си уравновесиш натоварването и храненето и нещата няма как да не тръгнат на добро.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Мнениеот Lollipop » 19 Дек 2014, 11:22

Наистина си в сложно положение, от страх да не станеш пак пълен си се докарал до чироз. :mrgreen: Намери си наистина компетентен човек в някой фитнес и бъди постоянен! :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Мнениеот Krum » 19 Дек 2014, 16:36

Всичко е възможно, стига да е упорит човек :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Мнениеот Galen » 28 Дек 2014, 13:47

Ми - хранителни добавки. елементарно
Galen
 
Мнения: 15
Регистриран на: 17 Окт 2013, 11:37

Re: Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Мнениеот Pipilota » 29 Дек 2014, 09:17

Има истина, че без хрнителни добвки ще е много трудно да стане, сега мой приятел гони идеалната фигура и той така - добавки и убийствена тренировка. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Мнениеот Elica » 30 Дек 2014, 13:36

Той брат ми така се промени от хилав в мускулест, сега се чуди дали може пак да стане хилав, внимавай с добавките много!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Мнениеот Krum » 07 Юли 2015, 13:35

Elica написа:Той брат ми така се промени от хилав в мускулест, сега се чуди дали може пак да стане хилав, внимавай с добавките много!
Да, добавките могат да изиграят много лоша шега, трябва да се внимава с тях че после се получава много сложно положение.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Дали е възможно да променя се от хилав в мускулест?

Мнениеот веселказасмяна » 07 Юли 2015, 14:38

Krum написа:
Elica написа:Той брат ми така се промени от хилав в мускулест, сега се чуди дали може пак да стане хилав, внимавай с добавките много!
Да, добавките могат да изиграят много лоша шега, трябва да се внимава с тях че после се получава много сложно положение.

След това нямам идея как изглежда един човек, който се е напомпал с добавки и след това като ги е спрял това всичкото къде отива? :roll:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron