Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот red_eyes » 21 Мар 2015, 12:00

Виждам в последно време доста се пише по различни теми за козметиката на Лавилин, а в крайна сметка никой нищо съществено не ми казва за нея! :evil:

Виждам някои от продуктите, които ми изглеждат изключително привлекателни предвид състава им, но не зная как действат и кои продукти са по-добри от други?! :roll:
До някъде съм склонна да експериментирам, но понеже не мога да си позволя да купувам безразборно продукти, затова искам да се допитам до вас!
striae.jpg
striae.jpg (11.57 KiB) Прегледано 1919 пъти
И понеже незнайно кога съм се сдобила със стрии по дупето и краката, ми се искаше да изпробвам някои от кремчетата на Лавилин, тъй като видимо стриите не са пресни, вече са си бели. :roll:

Кои продукти на Лавилин сте използвали и кои от тях действат добре, видях един комплект против стрии, които не ми изглеждаше лошо, :idea: но трябва да съм убедена, че работа, преди да го взема, можете ли да ми дадете повече информация? :?:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Какво мислите за козметиката на Лавлин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот nushi.kisyova » 21 Мар 2015, 12:06

Не мога да говоря общо за козметиката на Лавлин, харесва ми този крем за тяло, само него съм ползвала и скоро мисля да повторя покупката си :idea: От друго до този момент нямам нужда, но бих им се доверила, относно стриите, не мисля, че има крем, които да помогне! :(
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Какво мислите за козметиката на Лавлин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот sofi_black » 21 Мар 2015, 12:11

Права е за кремовете против стрии, няма как да помогнат, но пък и аз от няколко дни разглеждам техните продукти и си харесах този рол-он, имате ли впечатления от него?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Мар 2015, 12:27

Не съм ползвала, да си призная такава скъпа козметика... не ми е по джоба. Иначе се чудя, дори с такива скъпи продукти, дали наистина можеш да се избавиш от стриите? Досега не съм чула за някакъв крем, който наистина да помага при стрии, имаш си ги и толкова, нали?! :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Tinki » 24 Мар 2015, 14:49

Аз съм вече ползвах техни продукти и затова мога да кажа, че наистина са добри. Да, може на някой да се струват скъпи, но все пак това се води и медицинска козметика, освен че е био и с пробиотици (за състава всички може да прочете). Няма как продуктът да е био и да струва 5 лв, няма какво да се лъжем.
За да отговоря на въпроса от заглавието: конкретно от хидратиращия крем и този с жожоба съм много доволна.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот dinkog » 24 Мар 2015, 15:02

Така е разбира се, няма как да е евтино и скъпо, но стига да си струва парите, иначе да ви призная като мъж ми е омръзнало да купуват жените около мен козметика за сума ти пари и да я хвърлят накрая..
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Mon_ton » 24 Мар 2015, 16:09

Подходящи ли са при бременност? :)) Да си взема да ползвам докато съм бременна да си предотвратя появата на стрии :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Tinki » 25 Мар 2015, 15:32

Mon_ton написа:Подходящи ли са при бременност? :)) Да си взема да ползвам докато съм бременна да си предотвратя появата на стрии :)


Може, защо да не може. Моя приятелка точно затова си го взе. :)
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот MGB » 25 Мар 2015, 17:06

Tinki написа:
Mon_ton написа:Подходящи ли са при бременност? :)) Да си взема да ползвам докато съм бременна да си предотвратя появата на стрии :)


Може, защо да не може. Моя приятелка точно затова си го взе. :)

Не мисля, че е добре такива съвети да се вземат от всеки, нищо лично против TInki, но по-добре се консултирай с фармацевт, когато купуваш!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Какво мислите за козметиката на Лавилин, от кои продукти сте доволни?

Мнениеот Lisica » 25 Мар 2015, 17:33

Не съм ползвала, аз като цяло предпочитам козметиката ми да е изписана от специалист, особено за лицето, защото имам страшни проблеми с кожата,а ко оставя грижите си за малко то после се получават едни кратери по лицето ми, които нямат лекуване.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта