Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Tinki » 05 Апр 2017, 11:28

tinkerbell написа:Привет и от мен, момичета! От скоро много често ми се напукват устнити и най-вероятно е от смяната на времето, защото и зимата имах такъв проблем. Нещо са загубили обем и форма, та се чудех дали да не опитам някаква процедура за възвръщане на свежестта – леко да ги оформя и повдигна. Балсамите са само поддръжката един вид и кремовете. Според мен трябва да има и лека козметична интервенция. Вие как мислите? Някой оправял ли си е обема на устните? Какво ще ме посъветвате, тъй като искам да са ми плътни, хубави и да не са напукани?

На първо място, за да не ти се напукват устните, пий много вода, защото все пак голяма част от тялото ни е съставено от вода. А иначе, алтернативата е да си подмладиш устата. Защо не опиташ с хиалурон в устните. Така долната ти част на лицето ще се коригира и ще изглеждаш определено по-младолика.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Pacienti » 06 Апр 2017, 17:55

Да се похваля, утре ще правя Хайфу процедура, да се разкрася предпразнично.

Да, малко хиалурон за освежаване прави чудеса с устните, Tinki ти слагала ли си?
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот tinkerbell » 07 Апр 2017, 10:54

Pacienti написа:Да се похваля, утре ще правя Хайфу процедура, да се разкрася предпразнично.

Да, малко хиалурон за освежаване прави чудеса с устните, Tinki ти слагала ли си?


Pacienti, моля после да споделиш как е минала процедурата. Струва ли си и дали има ефект. Казваш, че хиалурон в устните прави чудеса. Имаш ли познати, които са си слагали или ти самата имаш? Искам, обаче, да стои естествено, а не като на надуваема кукла, която има огромни устни.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Tinki » 07 Апр 2017, 10:57

Pacienti написа:Да се похваля, утре ще правя Хайфу процедура, да се разкрася предпразнично.

Да, малко хиалурон за освежаване прави чудеса с устните, Tinki ти слагала ли си?


Пациенти, още не съм, скоро ще слагам. То вече положението не се търпи, даже в друга тема писах, че мъжа ми пръв забеляза увисването на устната. Ще се прави корекция, натам отиват нещата.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот tinkerbell » 25 Апр 2017, 11:15

Tinki, когато стигнем определени години, естетичните корекции се налагат. Наскоро имах интимен проблем и отидох при една лекарка, която се занимава и с естетични корекции. Там видях в една брошура промоция за лифтинг. После потърсих промоцията в интернет. Определено ако имаш бръчки около устните може да ги позагладиш, а в самите устни да сложиш малко хиалурон. Виж цените тук https://web.facebook.com/drkaliasheva/p ... =3&theater и ако все пак се колебаеш, може и на място да попиташ. Една консултация, мисля, че е задължителна.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот qwerryyy » 26 Апр 2017, 10:14

А за суха кожа какво е най-добре да се използва? Казват, че кожата ми е нормална, само че аз я виждам как се лющи на някои места по лицето, по ръцете и по краката. Явно има нужда от хидратация. Само кремове и какви биха помогнали или трябва и нещо друго?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот nefertiti » 26 Апр 2017, 15:41

qwerryyy бих ти препоръчала едно леко натурално кремче на поносима цена - едновременно хидратира без да омазнява http://drkrahtova.com/%D0%BF%D1%80%D0%B ... -tip-koja/ Цялата серия е много добра, заслужава си. Също не забравяй и да се хидратираш отвътре - пий достатъчно течности всеки ден и мий лицето си с хладка или студена, а не гореща вода. :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот tinkerbell » 27 Апр 2017, 11:48

qwerryyy, според мен щом така ти се лющи кожата, трябва да отидеш да се консултираш и със специалист. Това може да е нещо по-сериозно. http://www.drkaliasheva.com/services/atopichen-dermatit така ли изглежда лицето ти като от снимката?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Lisandra » 11 Май 2017, 17:48

qwerryyy написа:А за суха кожа какво е най-добре да се използва? Казват, че кожата ми е нормална, само че аз я виждам как се лющи на някои места по лицето, по ръцете и по краката. Явно има нужда от хидратация. Само кремове и какви биха помогнали или трябва и нещо друго?


Да знаеш, че козметиката на Обаги в момента е на 50%, а е невероятна, поинтересувай се.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Tinki » 12 Май 2017, 12:05

Lisandra и аз видях тази промоция на Обаги. За тази цена си заслужава човек да се сдобие с такъв клас козметика. Много добри отзиви четох. Ето, и ти казваш, че е невероятна. Това ще купя на моята приятелка, за която се колебаех какво да взема за подарък.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта