Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот nefertiti » 17 Май 2017, 15:32

Хубаво е за подарък качествена козметика. Моя близка приятелка скоро също има рожден ден. Но май ще и подаря някоя разкрасителна процедура. И преди съм подарявала и ние жените много се радваме на такива подаръци- хем е по-идейно, хем влиза в полза и се чувстваш после удовлетворена и красива. :grin:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Май 2017, 17:54

Аз на масаж не мога да се наглася да отида, вие подарявате козметична процедура. как сте сигурни, че тази процедура ще бъде използвана, а няма да остане неизползван ваучер, или че е подходяща за конкретния човек?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот nefertiti » 18 Май 2017, 12:44

Въобще не мога да си представя, че някой може да ми подари процедура и да не я използвам после. Такова хубаво нещо, да остане неизползвано..1 час винаги може да се отдели. Даже ако ми подарят процедура, сигурно още на следващия ден ще искам да си я направя. :smile: А колкото дали е подходяща, аз я подарявам на приятелки, които ги познавам и много добре знам от какво имат нужда.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот svetlozara » 18 Май 2017, 14:27

хаха :) nefertiti ти си падаш доста по процедурите. На мен ми подариха един масаж и отидох последния ден, имах подарена някаква процедура за косата, там пък изобщо не отидох. :lol:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот nefertiti » 19 Май 2017, 14:04

Е за косата и за мен не би било интерес толкова, но нещо за кожата или тялото сигурно със сигурност. Друго си е да се видиш подмладен и разхубавен. Това е страхотен подарък, но си е до човек. Трябва да знаеш коя приятелка би го харесала! :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Lisandra » 22 Май 2017, 15:44

То ако приятелките ти не знаят, кой ще знае :)
Аз също бих предпочела да ми подарят процедура, вместо дрехи примерно, които после не нося.
Пчела, как така нямаш време за масаж? Винаги трябва да се намира време за важните неща в живота...
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот nefertiti » 23 Май 2017, 17:24

Да точно при дрехите е по-сложно, може да не уцелиш номера или да не стои добре на човека.. Абе на мен много повече ми харесват по-оригинални подаръци, както е процедурата, отколкото дрехи или козметика. И най-важна е ползата от подаръка и да му се изкефиш в край на сметка! :grin: Аз реших, че ще подаря на моята приятелка процедура за освежаване на лице и избистряне на тена. Много ще и хареса. Ще сложа ваучера в хубаво пликче с панделка + картичка с оригинално пожелание. :razz:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Pipilota » 23 Май 2017, 17:47

nefertiti написа:Да точно при дрехите е по-сложно, може да не уцелиш номера или да не стои добре на човека.. Абе на мен много повече ми харесват по-оригинални подаръци, както е процедурата, отколкото дрехи или козметика. И най-важна е ползата от подаръка и да му се изкефиш в край на сметка! :grin: Аз реших, че ще подаря на моята приятелка процедура за освежаване на лице и избистряне на тена. Много ще и хареса. Ще сложа ваучера в хубаво пликче с панделка + картичка с оригинално пожелание. :razz:

Страхотно си го измислила, а и тя щом харесва различни процедури със сигурност ще го хареса!
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот Doktoricata » 23 Май 2017, 17:51

Ами да, не бих отказала ето този подарък примерно:
http://www.drkaliasheva.com/services/ne ... roplastika
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Естетична дерматология - съвети за процедури, които сте опитвали!

Мнениеот nefertiti » 25 Май 2017, 16:37

Процедурата изглежда много хубава, падналите клепачи ужасно застаряват. Трябва да намекнеш на близките, че би ти допаднал такъв подарък. :grin: И аз много бих се зарадвала на подобна изненада, ама много недосетливи хора покрай мене. Хем после като се разкрася и те ще са щастливи покрай мене - ще ме виждат красива, а като съм красива, съм и доволна и по-добра и мила с околните. :grin: Накрая директно ще им кажа какво искам. :mrgreen:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта