Бисексуална с проблеми

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Бисексуална с проблеми

Мнениеот fechthenat » 29 Мар 2015, 00:11

Здравейте...
Аз съм бисексуална и харесвам най-добрата си приятелка.Тя знае,че съм би,говорили сме много пъти по тази тема...Също така знае,че я харесвам.Не го приема като най-обикновено нещо,но все пак е добре.Искам да я целуна,да усетя устните й,но тя е в различни стадии.Понякога се съгласява да опитам от вкуса й,а понякога не иска и да ме погледне.По едно време ме игнорираше,но аз я помолих да поговорим и се оправихме...Та въпроса ми е-Какво да правя?Да подтискам ли чувствата си към нея или да се държа така както искам.Не искам обвързване с нея,а може би искам....но не...Искам само да я целуна...
fechthenat
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Мар 2015, 00:02

Re: Бисексуална с проблеми

Мнениеот JohnLocke » 29 Мар 2015, 16:03

Според мен искаш да я целунеш, не защото я смяташ за най-привлекателната, а просто, защото искаш да имаш интимен момент с момиче, а знаеш вътрешно, че приятелката ти, едва ли не ти е в кърпа вързана! Според мен е по-важно да запазиш приятелството си с нея и да насочиш вниманието си към някое момче, след като си би :)
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Бисексуална с проблеми

Мнениеот dessiblond » 29 Мар 2015, 21:08

Като начало е най-добре да изясниш какво искаш от себе си, а след това да въвличаш и хората покрай теб в това, явно и приятелката ти не е наясно с това и може би, само за да влезе в тона ти понякога иска да е като теб, укроти нагона, дишай дълбоко и запази самообладание докато и двете разберете какво искате!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Бисексуална с проблеми

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2015, 07:06

fechthenat написа:Здравейте...
Аз съм бисексуална и харесвам най-добрата си приятелка.Тя знае,че съм би,говорили сме много пъти по тази тема...Също така знае,че я харесвам.Не го приема като най-обикновено нещо,но все пак е добре.Искам да я целуна,да усетя устните й,но тя е в различни стадии.Понякога се съгласява да опитам от вкуса й,а понякога не иска и да ме погледне.По едно време ме игнорираше,но аз я помолих да поговорим и се оправихме...Та въпроса ми е-Какво да правя?Да подтискам ли чувствата си към нея или да се държа така както искам.Не искам обвързване с нея,а може би искам....но не...Искам само да я целуна...

Много е странно това, наистина най-добре реши ти самата какво искаш, а после започвай да убеждаваш приятелката си. ;) Много е странно и си мислим, че една целувка е "голяма работа", но целувката си е целувка и може да ви разруши приятелството. Помисли си хубаво какво би изгубила, ако се добереш до така желаната целуФка ;) Приятелката ти ще избяга от теб и ще загубиш и "гаджето" и приятелката. Така че наистина вземи намери някой младеж, без друго по-малко драми правят мъжете, това двойка от жени ми е толкова ужасно, то ще са драми, то ще е чудо - излишно напрежение. :mrgreen: Успех и да ни държиш в течение :)))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бисексуална с проблеми

Мнениеот Lollipop » 30 Мар 2015, 11:17

Не се ли поддаваш на някакъв моментен интерес? Сигурна ли си, че си би, имала ли си връзки досега - и с момчета или с момичета? Може би просто все още се чудиш каква си всъщност, но ясно трябва да започнеш да разграничаваш хората между тези, които биха били ОК с твоя интерес и тези, за които не е удачен вариант. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бисексуална с проблеми

Мнениеот Lili_pili » 30 Мар 2015, 15:29

Като бях в училище си мислих, че си падам по моята най-добре приятелка! За щастие, нещата се уталожиха и осъзнах, че това е била просто лапешка глупост ;)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Бисексуална с проблеми

Мнениеот qwerryyy » 30 Мар 2015, 16:15

Няма нищо лошо в това да си Би и да го осъзнаваш, но наистина трябва да знаеш кога да спреш с влечението си, особено към същия пол. След като приятелката ти отказва да откликне на чувствата, не го прави на голям въпрос и продължи напред.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Бисексуална с проблеми

Мнениеот kauda » 30 Мар 2015, 17:07

Не знаех, че това е модерно и у нас! Но защо се появява при толкова млади момичета?!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Бисексуална с проблеми

Мнениеот fechthenat » 30 Мар 2015, 23:51

Имала съм връзка с момичета...И възрастта ми не е баш малка,но към точно това момиче изпитвам нещо,много по-различно.Постоянно щом съм около нея я тормозя,ръчкам я,тя се нервите,сбръчква носле и аз след това се усмихвам.Искам тя да споделя същите чувства като моите,но и в същото време много разчитам на приятелството ни... :cry: :cry: Та незнам...сложно е,даже много.По цели нощи си мисля за нея,даже скъсах и с гаджето си,но тя не разбра поради каква причина...Някви караници (гаджето ми бе момче,да уточня,че не съм лезбийка)
fechthenat
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Мар 2015, 00:02

Re: Бисексуална с проблеми

Мнениеот Kaya » 31 Мар 2015, 09:14

Момиче, според мен е време да се осъзнаеш и да прецениш кое искаш повече - да развалиш и загубиш приятелството ви, като продължаваш да настояваш за друг вид връзка, или да се концентрираш на друго място и да се стараеш да поддържаш нормални приятелски отношения с приятелката ти. Не знам защо смяташ, че е добре да е тормозиш и закачаш, след като момичето ясно ти е казало, че иска да има нищо общо с теб - по-различно от приятелство. Ти си решаваш, но на където си тръгнала ще останеш без приятелка и без гадже. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron