Как правилно да си направим клизма?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Как правилно да си направим клизма?

Мнениеот magda » 07 Апр 2015, 13:40

Здравейте!
След като имаше надълго и широко разговори за прочистване на организма в друг подфорум, реших да направя една тема за клизмите като средство за прочистване и отслабване! :!:
Вярно, че не е най-приятният начин, за да изчистиш организма си, но пък смятам, че е най-сигурният! :roll:
sculpture-enema.jpg
sculpture-enema.jpg (25.93 KiB) Прегледано 4825 пъти
Клизмите от древността явно са си били нещо нормално, а сега чувам и за доста хомосексуалисти, за които тази процедура не се прави само преди секс, а е ежедневна задача. :o :shock:

Предполагам, че един ден приятелят ми би пожелал да правим анален секс, но за сега ще използвам клизмата само като средство за пречистване на организма :idea: и се опасявам, че има известни правила и начини, по които правилно да си правим клизма, а не съм достатъчно запозната! :roll:

Надявам се да ми споделяте от личен опит - кои са най-добрите иригатори, разтвори и пози, в които е правилно да се прави клизма, :?: можем ли да приготвим сами разтвор за клизма :?: и какво е значението на различните видове разтвори? :?:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Как правилно да си направим клизма?

Мнениеот gomez123 » 07 Апр 2015, 13:51

Не мисля, че това е много добра идея за прочистване и то всекидневно такова! То е както с интимния душ като се премиваш може да си докараш неприятности, но да кажем веднъж в седмицата може и да върши работа!
Всъщност никога не съм си правила и мисля, че ще е ужасно и съпроводено с болка, така ли е? :roll:
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Как правилно да си направим клизма?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 07 Апр 2015, 13:56

Никога не съм си правила клизма, но мисля, че трябва и аз да пробвам. Но няма нужда да я правиш толкова често, няколко пъти в годината даже е често :)
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Как правилно да си направим клизма?

Мнениеот Мади Ранчева » 07 Апр 2015, 13:58

Ами има последно са ми правили преди да родя, което беше преди 11 години, нямам нито лоши, нито добри впечатления, но сега се сещам, че бях чела за някаква жена, която свалила доста килограми само с клизми :idea: явно си дава ефект!
Иначе имах една приятелка, която си правеше клизми с жълт кантарион и лайка, казваше, че имат антисептично действие!
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Как правилно да си направим клизма?

Мнениеот qwerryyy » 07 Апр 2015, 15:47

Мисля, че за клизма най-добрата поза е настрани като си легнала. :))
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как правилно да си направим клизма?

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Апр 2015, 16:16

Ми май си правих клизма последно когато раждах, то беше за първи и последен път хахах :) беше странно, не знам дали е било правилно, но не сме използвали никакви разтвори, да не ви разправям за какъв ужас ставаше въпрос, много глупаво беше според мен, но в родилното толкова. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как правилно да си направим клизма?

Мнениеот magda » 07 Апр 2015, 16:23

qwerryyy написа:Мисля, че за клизма най-добрата поза е настрани като си легнала. :))

Странно, мислих, че е най-лесно докато си клекнал, още повече, че трябва според мен да ти е достатъчно близо тоалетната, за да реагираш успешно, а не да търчиш :idea:

rabotnata pchela написа:Ми май си правих клизма последно когато раждах, то беше за първи и последен път хахах :) беше странно, не знам дали е било правилно, но не сме използвали никакви разтвори, да не ви разправям за какъв ужас ставаше въпрос, много глупаво беше според мен, но в родилното толкова. :roll:

А как така в родилното не са използвали разтвори, нали нещо трябва да влезе, за да преобърне червата, едва ли не и да се изчистят? :roll:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Как правилно да си направим клизма?

Мнениеот Lisica » 07 Апр 2015, 16:57

Нямам идея как се прави клизма, аз не бих си направила, нищо че казват, че много пречиствала.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Как правилно да си направим клизма?

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Апр 2015, 20:55

gomez123 написа:Не мисля, че това е много добра идея за прочистване и то всекидневно такова! То е както с интимния душ като се премиваш може да си докараш неприятности, но да кажем веднъж в седмицата може и да върши работа!
Всъщност никога не съм си правила и мисля, че ще е ужасно и съпроводено с болка, така ли е? :roll:

Има ненормални, които всеки ден си правят такива клизми, но това е сякаш откачена мода и желание, според мен вече минава в графа извратено... :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Как правилно да си направим клизма?

Мнениеот dessiblond » 07 Юни 2016, 16:13

Единствената ми клизма беше преди раждането и споменът е неприятен. Така че не си представям всеки ден или ежеседмично да си правя, не, благодаря.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта