Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Ambi » 15 Апр 2015, 02:08

Дами, мисля че тук е мястото да ви поискам съвет. С моят приятел сме от година заедно. Отначало всичко беше 6! Майка му и баща му са разведени от както той е бил първи втори клас, израстнал е при майка си. На първият месец от връзката ни, той имаше огромно желание да ме запознае с майка си и това ме очуди. И така, случи се, запознах ме се.. жената е много съвремена, той си работи нито чака на нея за пари, храна и т.н, даже живее той при баба си, защото работата му се пада по-близко. Започна да ми прави впечатление към 7 8 месец, че постоянно разговорите им са по 3 4 пъти на ден.. Тя за всичко разчита на него, той разбира, че не е много правилно, но така го били научили да помага на родителите си(в което няма нищо лошо).. Въпросът ми е има ли смисъл да се притеснявам, че може да бъде свекърва-змия,свекърва-съкровище или просто той е мамино синче. П.С той е на 21 и подчертавам, не чака за нищо на майка си, освен да ми оправи някой друг документ.. Въпреки че това също ме дразни.. След като се бие в гърдите, че вече е голям и здрял.. би трябвало да не чака и за най-малкото от майка си, след като той може да си го свърши сам.
Ambi
 
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Апр 2015, 01:38

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Snejna » 15 Апр 2015, 09:49

Не знам какво да ти кажа, според мен има защо да си имаш едно на ум. Понякога хората са свикнали да разчитат повече на родителите си за помощ, но това не означава, че няма да може да се справи сам в критичен момент. В крайна сметка не всяка близост с мама означава мамино синче. ;) Но може да бъдеш малко по-подозрителна ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Kremiliya » 15 Апр 2015, 10:08

Е такива мамини синчета как ги мразя, може ли за всяко нещо да се чува с нея, това не е нормално, според мен ще имаш проблеми, ако се занимаваш с него. :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Bambaa » 15 Апр 2015, 10:31

Е, ти какво искаш сега! Мисля, че прекалено много го мислиш и се вглеждаш в отношенията между тях, а не трябва, по-добре стой на страна и щом ти е ок с този човек, бъди с него, а не с майка му и отношенията им :D
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Krum » 15 Апр 2015, 10:37

Bambaa написа:Е, ти какво искаш сега! Мисля, че прекалено много го мислиш и се вглеждаш в отношенията между тях, а не трябва, по-добре стой на страна и щом ти е ок с този човек, бъди с него, а не с майка му и отношенията им :D

Ти добре ли си? :) Те такива майки, дето се чуват с децата си по 5 пъти на ден няма как да не са третите във връзката! :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот fawla » 15 Апр 2015, 11:10

Не одобрявам такава близост, едно е да си близък с майка си и тя да знае, че може наистина да разчита на теб, друго е да сте свързани като пиявици и да се търсите постоянно, според мен бъдещата снаха в тази къща много трудности я чакат. :)
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот ManiJani » 15 Апр 2015, 11:27

Много се филмираш, ако си е мамино синче, ти си последната, която ще промени това, така че не за твое добро - не се опитвай :idea:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Lili_pili » 15 Апр 2015, 11:30

Е, хайде сега, може момчето да си е супер, когато се задълбочат отношенията ви ще разбереш в действително за какво става въпрос :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Doktoricata » 15 Апр 2015, 14:51

На 21г. за мъж е рано да създава семейство. Не се дразни от близостта с майка му, а се радвай на връзката ви, още сте млади...
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Ревност? Да очаквам ли неприятни изненади?

Мнениеот Lisica » 15 Апр 2015, 15:03

Така е, но на 21г. и на 41 дали ще има разлика в това на мама момчето ли е не е ли?!
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта