Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Lyomi » 16 Апр 2015, 14:55

Мога да кажа, че това е едно от най-гадните чувства, които съм изпитвала, без вина се взимаш за предател, редом със самата ревност :evil: Не мога да ви опиша що за властни хора съществуват, мисля, че от там произхожда целия проблем :idea:

Имам много близка приятелка, от която не се чувствам чак обсебена, въпреки че ми пише постоянно на стената във Фейсбук, без значение дали е до мен или е у тях си, звъни ми, когато съм с само мои си приятели, сякаш ме проверява!
Иска да излизаме заедно с тях, но не успява да пасне в тази компания, затова предпочитам да не се чувстват всички страни неудобно и не я взимам. :idea:
86536150.jpg
86536150.jpg (13.06 KiB) Прегледано 749 пъти
Скоро с едно момче станахме по-близки, не зная дали се водим гаджета, но тя иска постоянно да е с нас, което за мен и него е смущаващо, а и когато сме заедно, общо взето като от снимката ни преминава срещата :mrgreen:
Не зная дали ви се е случвало да ви ревнуват приятелите, но е адски странно и за мен е супер неприятно :| :oops:

Според вас как трябва да реагирам в такава ситуация на ревност и как да я накарам, без да я обиждам, да разбере, че е безсмислена тази ревност? :roll:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот red_eyes » 16 Апр 2015, 14:59

И на мен ми се е случвало, но най-често това са хора, които нямат много приятели и се страхуват да не те загубят като такъв, може и да е грубо, но бих се опитала да й намеря по-готини приятели и там да си дружат, без да ме занимават, не обичам такива отношения!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Snejna » 16 Апр 2015, 15:03

Това е много гадно! Обясни ѝ, че сте приятели и това не означава, че трябва постоянно да сте заедно.Отдръпни се от нея или прекратете отношения и да се спасява. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот JohnLocke » 16 Апр 2015, 15:15

Никога не съм имала подобни приятели, няма и как да ги привлека, май съм прекален грубиян, но е по-добрия вариант, но ако гаджето ми има такава приятелка съм я разкарал до 2 :D
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Slavena » 16 Апр 2015, 15:32

JohnLocke написа:Никога не съм имала подобни приятели, няма и как да ги привлека, май съм прекален грубиян, но е по-добрия вариант, но ако гаджето ми има такава приятелка съм я разкарал до 2 :D

то в тоя случай направо с 2 трябва да късаш :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот kalinka-kuku » 16 Апр 2015, 16:23

Ужасно звучи, не съм имала такива приятели, но чак е натоварващо и гнусно в прав текст!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот fawla » 20 Апр 2015, 12:22

Само това не ми се е случвало, но ще е ужасно досадно, със сигурност. Имам една приятелка, която сякаш беше такъв тип - постоянно се обаждаше и като излиза с един човек - излиза само с него и не звъни на с други приятели. Това се чувстваш ангажиран да си постоянно с нея.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Mon_ton » 20 Апр 2015, 16:18

Това е ужасно! :shock: Не знаех, че приятелите ревнуват приятелите си! :shock: Много е тъжно, това е предпоставка да се прекрати всякакъв тип приятелства :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот Локумът » 20 Апр 2015, 16:27

Хубаво е, ако разбереш, че имаш такива приятели да ги разкараш овреме;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Случвало ли ви се е приятелите да ви ревнуват?

Мнениеот S_Milenska » 20 Апр 2015, 16:37

Локумът написа:Хубаво е, ако разбереш, че имаш такива приятели да ги разкараш овреме;)

Най-доброто решение и най-сигурното. :) Аз не бих искала да имам такива хора около мен. С тях би следвало да се действа много крайно и много сериозно и без никакво увъртане. :!:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта