Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот Diana87 » 19 Апр 2015, 23:52

Можете ли да ми кажете някакво ефикасно лекарство за лечение на белези от акне ,което да не е толкова скъпо и да помага ?
Diana87
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Апр 2015, 23:47

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот FramarLekari » 20 Апр 2015, 09:53

Здравейте, Diana87!

Може да се консултирате с дерматолога във форума д-р Тодева в тази тема: Акне и проблемна кожа - онлайн консултация с дерматолог.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот Pacienti » 26 Окт 2015, 12:55

при всички случаи си трябва консултация с дерматолог.мога да препоръчам.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот Bambaa » 26 Окт 2015, 14:47

Това е наистина сериозен проблем и мазила не оправят нещата... трябват специфични процедури, които се назначават 100 на 100 от дерматолог!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот annamaria » 27 Окт 2015, 13:11

Bambaa написа:Това е наистина сериозен проблем и мазила не оправят нещата... трябват специфични процедури, които се назначават 100 на 100 от дерматолог!



никакви мазила не са в състояние да оправят проблема. само излишно хвърлени на вятъра пари. абсолютно съм съгласна,че си трябват определени процедури, извършени от дерматолог-специалист. иначе с мазане нищо не става.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот YoLindi » 27 Окт 2015, 14:31

annamaria написа:
Bambaa написа:Това е наистина сериозен проблем и мазила не оправят нещата... трябват специфични процедури, които се назначават 100 на 100 от дерматолог!



никакви мазила не са в състояние да оправят проблема. само излишно хвърлени на вятъра пари. абсолютно съм съгласна,че си трябват определени процедури, извършени от дерматолог-специалист. иначе с мазане нищо не става.

Като цяло тези кремове против белези не съм чула да помагат на някого, дори и да не са от акне, а акнеината кожа е специална и не може да се маже с какво да е!
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот Kaya » 27 Окт 2015, 16:04

За белези от акне нищо не би помогнало, наистина, само продецури и то при истински качествен дерматолог. Но по-добре така, особено за хората с много белези няма друг начин, а да не се лъжем, много е неприятно.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот annamaria » 28 Окт 2015, 15:00

дерматологът си знае работата. за мен лично само той може да помогне срещу белезите. никакви кремчета.само заблуда са кремовете.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот Doktoricata » 06 Ное 2015, 16:03

Kaya написа:За белези от акне нищо не би помогнало, наистина, само продецури и то при истински качествен дерматолог. Но по-добре така, особено за хората с много белези няма друг начин, а да не се лъжем, много е неприятно.

Има една козметика която постига значителни резултати и при белези от акне, но се прилага само от дерматолози.
http://www.drkaliasheva.com/news/medits ... na-kozhata
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Има ли ефикасно лекарство, което да ми помогне срещу белезите от акне по лицето?

Мнениеот annamaria » 18 Ное 2015, 15:28

Doktoricata написа:
Kaya написа:За белези от акне нищо не би помогнало, наистина, само продецури и то при истински качествен дерматолог. Но по-добре така, особено за хората с много белези няма друг начин, а да не се лъжем, много е неприятно.

Има една козметика която постига значителни резултати и при белези от акне, но се прилага само от дерматолози.
http://www.drkaliasheva.com/news/medits ... na-kozhata


не знам може и да има все пак козметики,които да помагат за справяне с белезите. като се замисля тази щом се прилага само от дерматолог вероятно е ефективна.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Следваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта