Козметични терапии против стареене

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот mangusta » 06 Юли 2015, 15:44

Pacienti написа:Нормално е да им се плаща, ние като работим взимаме пари, от друга страна не знам вие къде ходите, но при моята дерматоложка прегледа не струва толкова , като вземе проби за иазследване, тя се занимава с лабораториите, за което не ми взима допълнително пари, получавам си наготово изследванията.

Това е интересно за първичен преглед с вземането на проби какви са цените? :roll: А ти всъщност ходиш при Каляшева, нали? :roll:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Pacienti » 07 Юли 2015, 15:08

mangusta написа:
Pacienti написа:Нормално е да им се плаща, ние като работим взимаме пари, от друга страна не знам вие къде ходите, но при моята дерматоложка прегледа не струва толкова , като вземе проби за иазследване, тя се занимава с лабораториите, за което не ми взима допълнително пари, получавам си наготово изследванията.

Това е интересно за първичен преглед с вземането на проби какви са цените? :roll: А ти всъщност ходиш при Каляшева, нали? :roll:


Първичният преглед е 30лв., давам ти линк където можеш да видиш какви са цените на различните изследвания.
http://www.drkaliasheva.com/izsledvania
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот renetka » 08 Юли 2015, 11:38

момичета,хайде да не се заблуждаваме,че кремовете махат бръчки.да те могат да изглаждат кожата,тя да има по-свеж вид,но се съмнявам,че могат да изгладят бръчките. не говорим за фини линии,които ги имат двадесет годишните. една приятелка тръгна да ме убеждава,че с кремове, които имат екстракт от охлюв положението се закрепвало.ама честон казано тия кремове са си жива заблуда. :x
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот ManiJani » 08 Юли 2015, 11:54

Pacienti написа:
mangusta написа:
Pacienti написа:Нормално е да им се плаща, ние като работим взимаме пари, от друга страна не знам вие къде ходите, но при моята дерматоложка прегледа не струва толкова , като вземе проби за иазследване, тя се занимава с лабораториите, за което не ми взима допълнително пари, получавам си наготово изследванията.

Това е интересно за първичен преглед с вземането на проби какви са цените? :roll: А ти всъщност ходиш при Каляшева, нали? :roll:


Първичният преглед е 30лв., давам ти линк където можеш да видиш какви са цените на различните изследвания.
http://www.drkaliasheva.com/izsledvania

Дори и за такива профилактики си взимам направление, много мразя да ходя на частно при положение, че сума и години без да искам съм наливала пари в системата, чувствам, че няколко направления годишно ми се полагат :idea: :evil:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Pacienti » 08 Юли 2015, 12:46

Предпочитам да отида на частен преглед защото аз определям часа, като съм с направление трябва да си взема болничен, да виса пред кабинетите, междувременно може и някое вирусче да хвана. Като тегля чертата ми излиза по-скъпо с направление, но всеки има право на избор. :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Ginger » 08 Юли 2015, 13:38

Pacienti написа:Предпочитам да отида на частен преглед защото аз определям часа, като съм с направление трябва да си взема болничен, да виса пред кабинетите, междувременно може и някое вирусче да хвана. Като тегля чертата ми излиза по-скъпо с направление, но всеки има право на избор. :)

Просто си смени личната, аз й се обаждам на моята по телефона и понеже мъжът ми е постоянно с колата, го карам да отиде и да ми вземе направлението, когато е готово :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Pacienti » 08 Юли 2015, 15:12

Ginger написа:
Pacienti написа:Предпочитам да отида на частен преглед защото аз определям часа, като съм с направление трябва да си взема болничен, да виса пред кабинетите, междувременно може и някое вирусче да хвана. Като тегля чертата ми излиза по-скъпо с направление, но всеки има право на избор. :)

Просто си смени личната, аз й се обаждам на моята по телефона и понеже мъжът ми е постоянно с колата, го карам да отиде и да ми вземе направлението, когато е готово :idea:

За личната си абсолютно права, отдавна се каня да я сменя, но пак не ми да решава проблема. Освен за направление чакам и пред кабинетите за преглед после, рядко в един ден мога да съчетая 2 прегледа.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Bass » 08 Юли 2015, 15:43

Дами, ще ме прощавате, но днес просто нещо ме напряга и усещам, че трябва да изкажа експертно мнение навсякъде.
Ефективен лек против стареене е да спрете да злобеете една срещу друга. Works wonders :mrgreen:
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Bambaa » 08 Юли 2015, 15:51

Абе хора, вие часове не си ли пазите, аз като си запазя, максимум 10 или 20 мин. да съм чакала пред кабинета, ако лекарят изостава в графика :idea: Т.е. по принцип е рядкост да съчетаеш два прегледа, заради часовете, които ти насрочват, трудно е да бъдат в един и същи ден!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Pipilota » 09 Юли 2015, 10:00

Bass написа:Дами, ще ме прощавате, но днес просто нещо ме напряга и усещам, че трябва да изкажа експертно мнение навсякъде.
Ефективен лек против стареене е да спрете да злобеете една срещу друга. Works wonders :mrgreen:

Точно заради това мъжете не остаряват никога нали? :)))
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron