Козметични терапии против стареене

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Lisandra » 15 Сеп 2016, 17:34

Gold написа:През бременността тези петна са един вид защита, която тялото на майката прави, за да задържи вредните УВ лъчи да не проникнат навътре. И точно повишаването на определени хормони му подсказват нуждата.
Ако твоята приятелка е получила такъв вид петна след това, е добре си координира периодично изследвания за хормони и прегледи с дерматолог, докато й се нормализират нещата.

А, взе мерки, отиде на дерматолог, пуснаха и изследвания, после процедури, но няма как, известно време си ходи като петниста хиена. :(
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Yarost » 16 Сеп 2016, 10:40

И с какви процедури ги заличи?
Аз другия месец мисля да ходя за хим.пилинг. След морето кожата ми винаги е една такава задръстена и неравномерна и определно усещам нужда да се прочисти и с нещо да се освежи.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Pacienti » 16 Сеп 2016, 16:54

Бързам да споделя една добра новина, която засяга и мъжете. Май са намерили лек за косопада:
http://www.drkaliasheva.com/services/dr ... ar-za-kosa

Yarost, за първи път ли ще правиш пилинг и какъв? Аз ноември се готвя за среднодълбок.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Lisandra » 21 Сеп 2016, 16:06

Yarost написа:И с какви процедури ги заличи?
Аз другия месец мисля да ходя за хим.пилинг. След морето кожата ми винаги е една такава задръстена и неравномерна и определно усещам нужда да се прочисти и с нещо да се освежи.

С хим. пилинг, но средно дълбок, не повърхностен. Нужни ѝ бяха 3 процедури през месец и после добра козметика. :)
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Doktoricata » 29 Сеп 2016, 16:54

Здравейте, идвам да се похваля, че ботокса и хиалурона, който сложихме април още действат. За ХК не съм толкова учудена, но от ботокса съм много доволна, защото сложихме съвсем малко. Предстои ми пилинг и д-р Каляшева каза, че ще съм екстра за Нова година.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот MGB » 30 Сеп 2016, 08:35

Doktoricata написа:Здравейте, идвам да се похваля, че ботокса и хиалурона, който сложихме април още действат. За ХК не съм толкова учудена, но от ботокса съм много доволна, защото сложихме съвсем малко. Предстои ми пилинг и д-р Каляшева каза, че ще съм екстра за Нова година.


Супер :smile: ! Това са доста месеци. Явно качествени продукти и услуги.
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот renetka » 03 Окт 2016, 10:55

Pacienti написа:Бързам да споделя една добра новина, която засяга и мъжете. Май са намерили лек за косопада:
http://www.drkaliasheva.com/services/dr ... ar-za-kosa

Yarost, за първи път ли ще правиш пилинг и какъв? Аз ноември се готвя за среднодълбок.


Като гледам, това изобщо не е само за мъжете. Не е само за косопад, а за сгъстяване и укрепване на косата. Това определени ни вълнува постоянно и жените.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот pitanka » 03 Окт 2016, 13:31

Добре звучи, заинтригуваме и мен. Ще взема да го покажа на няколко човека, които имат нужда. Дано наистина е ефективно, а не само да се вдига парлама.
pitanka
 
Мнения: 111
Регистриран на: 19 Юли 2016, 15:40

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Leonora » 06 Окт 2016, 11:49

renetka написа:
Pacienti написа:Бързам да споделя една добра новина, която засяга и мъжете. Май са намерили лек за косопада:
http://www.drkaliasheva.com/services/dr ... ar-za-kosa

Yarost, за първи път ли ще правиш пилинг и какъв? Аз ноември се готвя за среднодълбок.


Като гледам, това изобщо не е само за мъжете. Не е само за косопад, а за сгъстяване и укрепване на косата. Това определени ни вълнува постоянно и жените.


Изглежда интересно. Щом може да накара само след 2 седмици да започва да расте нова косичка, значи си заслужава да се опита.
Аз преди се учудих когато разбрах за мезотерапиите, че съществуват и за коса, мислех, че са само за лице и тяло. А сега и това, изглежда още по-иновативно.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Pipilota » 06 Окт 2016, 14:50

Страхотно, ето от това вече бих се възползвала, а и бих споделила с много други жени. Имайки предвид проблемите с щитовидната жлеза и придружаващия ги косопад, определено такава терапия би била много подходяща за много жени.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта