Козметични терапии против стареене

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Pipilota » 17 Юли 2015, 12:22

Затова хората нямат вяра, че нещо може да се подобри, козметичките скубят вежди и правят кола маска, но са и хората, които търсим при бръчки, а не дерматолози.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот maminka » 17 Юли 2015, 13:09

Pipilota написа:Затова хората нямат вяра, че нещо може да се подобри, козметичките скубят вежди и правят кола маска, но са и хората, които търсим при бръчки, а не дерматолози.

И аз съм на това мнение, както всички тук, доколкото разбирам, ама виждаме, че не е точно така, защото щом работят тези салони, значи има кой да ходи в тях :idea:
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот svetlozara » 21 Юли 2015, 17:24

Разбира се, щом има кой да ходи, логично че ще има и предлагане!
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот lussy » 22 Юли 2015, 10:19

svetlozara написа:Разбира се, щом има кой да ходи, логично че ще има и предлагане!

Логично е, ама всички реват колко са некомпетентни и в същото време пак се ходи по тези салони :idea:
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Gorica23 » 22 Юли 2015, 14:49

Освен за скубане на косми, маникюр и педикюр в козметичен салон не бих отишла да експериментират върху кожата ми.
Bambaa, като отидеш на дерматолог ще разбереш кое е най - удачно за теб, аз си правя пилинг, но кожата ни е различна, това е строго индивидуален процес и процедурите се предписват спрямо нуждите на всеки.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот puhcheto » 22 Юли 2015, 16:17

Gorica23 написа:Освен за скубане на косми, маникюр и педикюр в козметичен салон не бих отишла да експериментират върху кожата ми.
Bambaa, като отидеш на дерматолог ще разбереш кое е най - удачно за теб, аз си правя пилинг, но кожата ни е различна, това е строго индивидуален процес и процедурите се предписват спрямо нуждите на всеки.

Т.е. не може да отидеш и да искаш да ти направят една или друга процедура, а каквото ти кажат се прави, правилно ли съм разбрала?
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Gorica23 » 23 Юли 2015, 15:18

puhcheto написа:
Gorica23 написа:Освен за скубане на косми, маникюр и педикюр в козметичен салон не бих отишла да експериментират върху кожата ми.
Bambaa, като отидеш на дерматолог ще разбереш кое е най - удачно за теб, аз си правя пилинг, но кожата ни е различна, това е строго индивидуален процес и процедурите се предписват спрямо нуждите на всеки.

Т.е. не може да отидеш и да искаш да ти направят една или друга процедура, а каквото ти кажат се прави, правилно ли съм разбрала?


puhcheto, имам предвид, че те като лекари ще ти дадат най - добрия професионален съвет, т.е. това, което искаш, дали е удачно в твоя случай.
Gorica23
 
Мнения: 790
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:58

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Pacienti » 28 Юли 2015, 16:16

puhcheto написа:
Gorica23 написа:Освен за скубане на косми, маникюр и педикюр в козметичен салон не бих отишла да експериментират върху кожата ми.
Bambaa, като отидеш на дерматолог ще разбереш кое е най - удачно за теб, аз си правя пилинг, но кожата ни е различна, това е строго индивидуален процес и процедурите се предписват спрямо нуждите на всеки.

Т.е. не може да отидеш и да искаш да ти направят една или друга процедура, а каквото ти кажат се прави, правилно ли съм разбрала?

puhcheto, можеш да искаш всичко, но съвета ми е да се вслушаш в мнението на лекарите, в края на краищата затова са учили хората. :)
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Snejna » 28 Юли 2015, 16:28

Pacienti написа:Т.е. не може да отидеш и да искаш да ти направят една или друга процедура, а каквото ти кажат се прави, правилно ли съм разбрала?


Разбира се, че винаги можеш да се направиш на маймуна,никой не би могъл да отнеме това ти право, просто лекарите ще ти помогнат!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот MollyDolly » 29 Юли 2015, 12:56

Snejna написа:
Pacienti написа:Т.е. не може да отидеш и да искаш да ти направят една или друга процедура, а каквото ти кажат се прави, правилно ли съм разбрала?


Разбира се, че винаги можеш да се направиш на маймуна,никой не би могъл да отнеме това ти право, просто лекарите ще ти помогнат!

Това да си лекар в тази специалност никак не е лесно, особено в България, тъй като ако не си позволиш да направиш някои неща по желание на клиента/пациента, то ще си стоиш гладен :!:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта