Козметични терапии против стареене

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Yarost » 21 Мар 2017, 12:27

Здравейте, както ви казах, бях намислила да си направя химически пилинг и го направих. Лекарката ми предложи среден пилинг, защото се оказа, че кожата ми не е чак толкова зле. Необходими ми бяха 3 процедури и ги направих през януари. Беше леко дискомфортно, понеже кожата ми стана доста чувствителна и се мазах с хидратиращ крем. Лющенето ме дразнеше, но сега ако знаете каква ми е кожата - като на бебе. На този етап съм доволна и специално от отношението на д-р Каляшева (престраших се при нея да отида).
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот annamaria » 21 Мар 2017, 12:50

Monika_Spasova написа:
annamaria написа:Реших се и подарих на моята майка процедура за осми март - IPL за премахване на петна. Заведох я при д-р Каляшева. Тя я диагностицира и препоръча, процедурите да са 4 на този етап. Вече мина една от тях и има видимо драстичен ефект. Разбира се, кожата е доста чувствителна, но взехме необходимите мазила и сега мама е много доволна.
https://www.facebook.com/drkaliasheva/?fref=ts А тук може да видите останалите промоции и да се възползвате, ако се решите на някоя интервенция.

Страхотен подарък за твоята майка, много добър избор си направила, а и щом тя е доволна, какво по-хубаво от това :)


Ами да. Реших, че това е най-малкото, което мога да направя, а пък и след такава процедура самочувствието й се вдигна. Когато някаква процедура те подмлади, имаш и различно отношение към себе си и околните. За мен от значение беше тя да е щастлива и да получи най-добрите грижи и отношение. А доктор Каляшева е прецизна и внимателна в работата си и най-важното, което ми направи впечатление е, че има индивидуален подход. А мама е много доволна и щастлива.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот renetka » 21 Мар 2017, 13:26

Yarost написа:Здравейте, както ви казах, бях намислила да си направя химически пилинг и го направих. Лекарката ми предложи среден пилинг, защото се оказа, че кожата ми не е чак толкова зле. Необходими ми бяха 3 процедури и ги направих през януари. Беше леко дискомфортно, понеже кожата ми стана доста чувствителна и се мазах с хидратиращ крем. Лющенето ме дразнеше, но сега ако знаете каква ми е кожата - като на бебе. На този етап съм доволна и специално от отношението на д-р Каляшева (престраших се при нея да отида).


Звучи страхотно, нали и аз преди време се колебаех за средно дълбок, но така и го отложих във времето. Дали сега е късно за такава процедура? Слънцето сериозна пречка ли е? Имаш ли идея или е по-добре да се консултирам с д-р Каляшева. Все пак казваш, че е внимателна и прецизна...
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот qwerryyy » 21 Мар 2017, 14:37

За Каляшева все добри мнения има, иди и няма да сбъркаш. :) Всеки тип кожа е различна и по-добре да се консултираш.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Tinki » 22 Мар 2017, 13:10

Момичета, да ви се похваля! Това фотоподмладяване го изпробвах и сега ще мога спокойно да се поразсъбличам без комплекси пред мъже хаха. За да не ми се увреди кожата (от мои предразсъдъци) го изпробвах първо на раменете и ръцете и съм хипер доволна. Много съм хепи и адски доволна. Следващото, което съм намислила е лазерна епилация, даже видях много добра оферта: https://www.facebook.com/drkaliasheva/p ... =3&theater
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот annamaria » 23 Мар 2017, 13:13

Tinki написа:Момичета, да ви се похваля! Това фотоподмладяване го изпробвах и сега ще мога спокойно да се поразсъбличам без комплекси пред мъже хаха. За да не ми се увреди кожата (от мои предразсъдъци) го изпробвах първо на раменете и ръцете и съм хипер доволна. Много съм хепи и адски доволна. Следващото, което съм намислила е лазерна епилация, даже видях много добра оферта: https://www.facebook.com/drkaliasheva/p ... =3&theater


Tinki, като заговори за лазерна епилация, досега не съм пробвала. Залагах предимно на конвенционалния и най-използван метод – кола маска, но тази промоция, която сподели ми се струва доста надеждна. Пък и ми се иска веднъж завинаги да се отърва от космите, че са голямо бреме за мен. Хубаво е, че преди лятото има такава промоция, която пести доста пари, които мога да използвам за друга процедура. :D
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот vanessa_ » 23 Мар 2017, 14:47

Леле, страхотни оферти, за 6 процедури си е направо евтино, но си е даване на 1500 лева на куп.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Tinki » 24 Мар 2017, 11:36

vanessa_ написа:Леле, страхотни оферти, за 6 процедури си е направо евтино, но си е даване на 1500 лева на куп.


Ванеса, определено офертата си заслужава според мене, дори да ги дадеш накуп, ама поне ще ти е мирна главата, а и ще се чувстваш добре без гадни косми по тялото. Все пак това е един от най-големите ни проблеми и отделяме много време за обезкосмяване. А и другото, което си мислех, че ако си направя сметка колко пари съм издавала за кола маска, епилатори и бръсначки... ще ми призлее. Така че ще се възползвам от офертата, че лятото чука на вратата, а космите продължават да „никнат” :D
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Tinki » 29 Мар 2017, 11:26

annamaria написа:
Tinki написа:Момичета, да ви се похваля! Това фотоподмладяване го изпробвах и сега ще мога спокойно да се поразсъбличам без комплекси пред мъже хаха. За да не ми се увреди кожата (от мои предразсъдъци) го изпробвах първо на раменете и ръцете и съм хипер доволна. Много съм хепи и адски доволна. Следващото, което съм намислила е лазерна епилация, даже видях много добра оферта: https://www.facebook.com/drkaliasheva/p ... =3&theater


Tinki, като заговори за лазерна епилация, досега не съм пробвала. Залагах предимно на конвенционалния и най-използван метод – кола маска, но тази промоция, която сподели ми се струва доста надеждна. Пък и ми се иска веднъж завинаги да се отърва от космите, че са голямо бреме за мен. Хубаво е, че преди лятото има такава промоция, която пести доста пари, които мога да използвам за друга процедура. :D


Оооо а пък сега на каква страхотна оферта попаднах, няма да повярваш. Хубаво е, че през женския месец ни глезят в огромни дози отвсякъде. Ти си видяла тази промоция за лазерна епилация на крака, но сега има и друга за интимните части - https://web.facebook.com/drkaliasheva/p ... =3&theater все пак искам да не приличам на „голямата косматка” долу.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Козметични терапии против стареене

Мнениеот Neven498 » 31 Мар 2017, 11:56

Tinki написа:
vanessa_ написа:Леле, страхотни оферти, за 6 процедури си е направо евтино, но си е даване на 1500 лева на куп.


Ванеса, определено офертата си заслужава според мене, дори да ги дадеш накуп, ама поне ще ти е мирна главата, а и ще се чувстваш добре без гадни косми по тялото. Все пак това е един от най-големите ни проблеми и отделяме много време за обезкосмяване. А и другото, което си мислех, че ако си направя сметка колко пари съм издавала за кола маска, епилатори и бръсначки... ще ми призлее. Така че ще се възползвам от офертата, че лятото чука на вратата, а космите продължават да „никнат” :D


Тинки, много добре си се ориентирала към тези промоции. Каляшева много често пуска добри оферти, лично аз се възползвам, дори когато нямам достатъчно финансова възможност. Достъпни са цените, а пък и лятото наближава. Добре е да се приведем в приличен вид. Сега има още по-примамливо предложение за обезкосмяване на зони на лицето. Появи ми се лек проблем с окосмяването над горната устна и искам да го оправя.
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта