Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот kauda » 11 Апр 2017, 10:56

tinkerbell, може и да е нещо безобидно! Аз след едно лекарство, такова течение ми се образува, докато се изчисти лекарството, понеже беше вагинално, че от търкането на бельото ми се притриха до краката и там където не го споменаваме. :) мазах краката с крем здраве, на интимната област не съм, и само памучно бельо без остри ръбове и без да ти стиска никъде. Изкуственото бельо в това затоплящо се време спарва до няма и къде, вярно е секси, но заложи на просто памучно бельо, а специалното в специални дни го носи. Според мен няма да е някакъв проблем, но е най-добре да идеш да попиташ за мнение, да не се влоши. :grouphug:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 12 Апр 2017, 10:58

kauda написа:tinkerbell, може и да е нещо безобидно! Аз след едно лекарство, такова течение ми се образува, докато се изчисти лекарството, понеже беше вагинално, че от търкането на бельото ми се притриха до краката и там където не го споменаваме. :) мазах краката с крем здраве, на интимната област не съм, и само памучно бельо без остри ръбове и без да ти стиска никъде. Изкуственото бельо в това затоплящо се време спарва до няма и къде, вярно е секси, но заложи на просто памучно бельо, а специалното в специални дни го носи. Според мен няма да е някакъв проблем, но е най-добре да идеш да попиташ за мнение, да не се влоши. :grouphug:


Kauda, благодаря ти много за съвета. Но ето и днес пак го има това зачервяване. Ще отида на лекар, то се е видяло. Аз течение не съм имала, но може би заради прищипването на бельото така съм се протъркала. Памучно бельо не нося...винаги все някакви дантели и изкуствени материали и ето какво ми дойде до главата.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Kaya » 12 Апр 2017, 11:31

Oooo, просто задължително преминаваш на памучно бельо, то е дишащо, кожата го приема най-добре, синтетични материи и дантели, наистина по изключение, или когато имаш на кого да го показваш. Ще усетиш, че е и много по-удобно и много по-комфортно ще се чувстваш.
Има страхотни модели на памучно бельо, което дори е много кокетно и може спокойно да забравиш за дантелите.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 13 Апр 2017, 10:55

Kaya написа:Oooo, просто задължително преминаваш на памучно бельо, то е дишащо, кожата го приема най-добре, синтетични материи и дантели, наистина по изключение, или когато имаш на кого да го показваш. Ще усетиш, че е и много по-удобно и много по-комфортно ще се чувстваш.
Има страхотни модели на памучно бельо, което дори е много кокетно и може спокойно да забравиш за дантелите.


Аз просто цял живот съм свикнала да нося разни синтетични материали и бельото ми е такова. Ще послушам какво ми казвате, но от днес вече зачервяването като че ли почва да ме сърби. Много се притеснявам. Попаднах на една статия, която ме поизплаши да не е някаква инфекция http://www.drkaliasheva.com/articles/sa ... ri-zhenite , някой имал ли е същите симптоми??? Дали това не е причинено и от хормонален дисбаланс. Като чета и започвам да се притеснявам. Ще отида на лекар тези дни, но ще видим кога, май ще е след почивните дни.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот skyfly » 13 Апр 2017, 11:47

Според мен звъни в някоя частна болница и премини поне гинекологичен преглед, винаги има дежурни гинеколози, които могат да те приемат. Така възможно най-скоро ще имаш яснота за това, какво се случва.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Anka » 13 Апр 2017, 15:32

На мен ми се е случвало да имам сърбеж и зачервяване имах гъбички тогава. Но знам ли.. при теб може да е друго, но не пропускай лекаря и не го отлагай.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот kalina_216 » 13 Апр 2017, 18:43

на лекар, след като имаш подуване, сърбеж, зачервяване, не звучи като шега работа. Сигурно е някоя инфекция, но не рискувай да чакаш, а и за дискомфорта да не говорим.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Апр 2017, 12:08

какво стана, ходи ли на лекар, някакво развитие? на мен също ми звучи като гъбички, дано да е нещо безобидно!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот tinkerbell » 18 Апр 2017, 12:14

Monika_Spasova, утре ще отида, че по празниците не бях тук, а и не знаех дали има лекари, които работят. Утре съм си запазила час и ще ти кажа като мине прегледът. Сега закрепих малко положението и сърбежът е поносим, но има участъци, където кожата ми е разранена. Нося и памучно бельо няколко дена вече, както ме посъветвахте.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Jully » 18 Апр 2017, 13:56

Всичко ще е наред, важното е, че вече е понамаляло възпалението и е по-търпимо. Така е при нас жените, всичко ни се стоварва и все по празниците... :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron