Интимен проблем - моля за съвет!

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 15 Май 2017, 11:54

А колко време след това може да се прави секс, че и това не е за пренебрегване!
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Май 2017, 14:03

Lisandra написа:А колко време след това може да се прави секс, че и това не е за пренебрегване!

А, спокойно! :) Ние не сме правили от както се разбра, че имам раничка, но иначе сега след месец би трябвало да може, но прегледа ми ще е след 2 месеца, така че докато не мина доктора не рискувам с такива занимания. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот уморена » 17 Май 2017, 15:12

rabotnata pchela написа:
Lisandra написа:А колко време след това може да се прави секс, че и това не е за пренебрегване!

А, спокойно! :) Ние не сме правили от както се разбра, че имам раничка, но иначе сега след месец би трябвало да може, но прегледа ми ще е след 2 месеца, така че докато не мина доктора не рискувам с такива занимания. :lol:

Мъжът ти явно много те обича, след като изтърпява толкова време без ласки, а имаше една тема, в която имаше притеснения за без секс 2 месеца... :mrgreen:
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Май 2017, 17:54

Има ли избор, такава жена като мен, една на милион! На пръсти се броим тези в България, които сме толкова пирфектни. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 31 Май 2017, 12:51

Една на милион си, ама не сте на самотен остров. :)
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот rabotnata pchela » 01 Юни 2017, 09:15

Lisandra написа:Една на милион си, ама не сте на самотен остров. :)

И ти си права, но.. в крайна сметка не е нещо, което зависи от мен, не аз съм му казала "виж, ся никъв секс". :) той търпеливо чака, повярвай ми, не скачам от радост, че 6 месеца лекувам раничка, следващия месец съм на преглед и ако всичко е наред, вече може да възобновим ласките. Знаейки от къде съм минала, ще рискувам да се заглежда още малко. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот уморена » 01 Юни 2017, 09:16

Lisandra написа:Една на милион си, ама не сте на самотен остров. :)

Аз пък вярвам, че когато двама души се обичат, те могат да изтърпят един такъв дискомфорт. В края на краищата, всички сме хора със своите си проблеми.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот Lisandra » 07 Юни 2017, 17:33

Пчела, разбирам те, ама твоето е цяла епопея. Шест месеца за една раничка, която се смята рутинна процедура.
Не ти го пожелавам, ама ако пак ти се наложи, ела в София, на приятелка и правиха конизация и всичко приключи за седмица.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот qwerryyy » 08 Юни 2017, 11:33

Важното е, че вече всичко е минало. ;) наиситна ае трудно, когато дълго време имаш проблем, но сякаш дългогодишните двойки, които още се обичат успявата да устоят на този проблем. За една млада двойка, или ако вече липсва любов и има много повече дразнения във връзката, липсата на секс за толкова време, може да се окаже пагубно за връзката.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Интимен проблем - моля за съвет!

Мнениеот kalina_216 » 08 Юни 2017, 14:32

Хубаво е, че имате подкрепата на мъжете си в такива моменти. Все пак такива неща се случват, а толкова много време си е предизвикателство пред двойката. Важното,наистина е, че всичко е минало. скоро може отново да се върнете към приятните занимания.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта