Как да се отървем от бебешката коса?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот rose_92 » 24 Сеп 2015, 15:01

И аз не разбирам какво толкова ти пречи бебешката коса..Аз винаги съм имала такава отпред на челото, защото много ми пада косата (както и в момента) и е нормално след това да поникне нова и аз се радвам като я виждам, защото иначе до сега да съм станала плешива..Отзад май също имам някаква ама никога не съм се заглеждала толкова..Все трябва да има някакви продукти, с които да я заглаждаш щом толкова те дразни. Аз не използвам нищо, защото първо ми е все тая за бебешката коса и второ - от тях почва да ме сърби скалпа понеже имам себореен дерматит. Така че не се вторачвай толкова в бебешката коса. :)
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот nadqta » 24 Сеп 2015, 15:49

rose_92 написа:И аз не разбирам какво толкова ти пречи бебешката коса..Аз винаги съм имала такава отпред на челото, защото много ми пада косата (както и в момента) и е нормално след това да поникне нова и аз се радвам като я виждам, защото иначе до сега да съм станала плешива..Отзад май също имам някаква ама никога не съм се заглеждала толкова..Все трябва да има някакви продукти, с които да я заглаждаш щом толкова те дразни. Аз не използвам нищо, защото първо ми е все тая за бебешката коса и второ - от тях почва да ме сърби скалпа понеже имам себореен дерматит. Така че не се вторачвай толкова в бебешката коса. :)

Съгласна съм, повече може да си навредиш, като използваш разни продукти от тях може най-малко пърхот да си докараш!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Malina » 24 Сеп 2015, 17:07

Е все пак ако косата е отпред и 1 пръст под бретона съгласете се, че не е много ок. :) Аз имам малко, но не ми пречи, защото наситина е малко и винаги съм с пусната коса
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот sofi_black » 25 Сеп 2015, 13:11

Malina написа:Е все пак ако косата е отпред и 1 пръст под бретона съгласете се, че не е много ок. :) Аз имам малко, но не ми пречи, защото наситина е малко и винаги съм с пусната коса

Леле ама и такива случаи ли има :o е, всъщност какво от това, ти би тръгнала да я махаш ли :roll: всъщност е вариант да се изруси тази косица :idea:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот ramimni » 29 Сеп 2015, 12:54

sofi_black написа:
Malina написа:Е все пак ако косата е отпред и 1 пръст под бретона съгласете се, че не е много ок. :) Аз имам малко, но не ми пречи, защото наситина е малко и винаги съм с пусната коса

Леле ама и такива случаи ли има :o е, всъщност какво от това, ти би тръгнала да я махаш ли :roll: всъщност е вариант да се изруси тази косица :idea:

Не, не е вариант да се изруси, тъй като си зависи от естествения цвят, а и представяте ли си тези изгорени от боята косици как бих щръкнали и колко грозно би изглеждало :roll:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Malina » 29 Сеп 2015, 16:23

Просто няма вариант за спасение от нея... тя е навсякъде! :(
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот dessiblond » 30 Сеп 2015, 11:48

Моята коса цялата е изрусена, включително и бебешките коси, но не мога да кажа, че са изгорели :|
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Mon_ton » 30 Окт 2015, 12:31

dessiblond написа:Моята коса цялата е изрусена, включително и бебешките коси, но не мога да кажа, че са изгорели :|

Лошото е, когато са повече и се виждат под другат акоса, ако не се забелязват няма нищо неприятно в тях.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот magda » 30 Окт 2015, 13:42

Mon_ton написа:
dessiblond написа:Моята коса цялата е изрусена, включително и бебешките коси, но не мога да кажа, че са изгорели :|

Лошото е, когато са повече и се виждат под другат акоса, ако не се забелязват няма нищо неприятно в тях.

е колко повече да са, освен ако се не формира втори бретон, а тези рошки отзад винаги могат да се хванат с фибички ;)
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Lollipop » 30 Окт 2015, 22:51

Като се свържат и с веждите става страшно хаха :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта