Как да се отървем от бебешката коса?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Lollipop » 23 Сеп 2015, 13:47

Някой знае ли ефикасен начин да се отървем от бебешката коса? Направо не мога да я понасям моята, зализвам постоянно, дърпам насам на там, тя си стои упорито и не се маха. Особено като съм с вързана коса отзад се вижда ужасно много! :( Ето даже снимка съм направила:

kosa.jpg
kosa.jpg (35.41 KiB) Прегледано 4560 пъти

Виждате, че и грам не мога да я укротя...Представете си с вдигната коса за какво става въпрос. Мъжете поне си ги подстригват и нямат такъв мъх, но сякаш не мога там да мина с бръснача. :roll: Вие как се оправяте с бебешката коса? Някой има ли начин за решаване на проблема? :?: :cry:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Lyomi » 23 Сеп 2015, 14:04

Мисля, че се вторачвате твърде много в такива дреболии, без да е необходимо при това, нито ви пречи, нито изглежда кой знае колко зле, та да се чудиш как да я махнеш!
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Lollipop » 23 Сеп 2015, 14:41

Lyomi написа:Мисля, че се вторачвате твърде много в такива дреболии, без да е необходимо при това, нито ви пречи, нито изглежда кой знае колко зле, та да се чудиш как да я махнеш!

Е как да не изглежда зле, виж колко е много, няма махане, а си представи да съм с някоя хубава рокля с хубава прическа, с вдигната коса и отзад да имам грива.. е не става. :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Rali_hr » 23 Сеп 2015, 14:51

Гледах един трик в нета, слага се много лак за коса на четка за зъби и косъмчетата се заглаждат в желаната посока към останалата коса, но примера беше около челото, не знам дали ще стане долу на врата, както е при теб, но не ти пречи да пробваш! :) Иначе не мисля, че има ефикасно средство да се премахнат завинаги тези косъмчета, евентулано ако си с къса коса и са част от прическата ти. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Mon_ton » 23 Сеп 2015, 16:13

защо не я подстригваш по-късо, друг вариант е да използваш и машинка за подстригване ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот donni » 23 Сеп 2015, 16:19

Lollipop написа:
Lyomi написа:Мисля, че се вторачвате твърде много в такива дреболии, без да е необходимо при това, нито ви пречи, нито изглежда кой знае колко зле, та да се чудиш как да я махнеш!

Е как да не изглежда зле, виж колко е много, няма махане, а си представи да съм с някоя хубава рокля с хубава прическа, с вдигната коса и отзад да имам грива.. е не става. :roll:

Ако отидеш на прическа нищо няма да има, спокойно, а ако ти пречи в ежедневието вземи и отиди на кола маска :lol: на мнението на Lyomi съм, няма нищо фатално в това :idea:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Snejna » 23 Сеп 2015, 16:37

Как на кола маска на главата, вие чувате ли се!? :shock: :shock: :shock:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот exotic » 24 Сеп 2015, 10:55

Snejna написа:Как на кола маска на главата, вие чувате ли се!? :shock: :shock: :shock:

donni се шегуваше, но няма друг начин, освен ако не се премахнат или да се използват стилизиращи продукти, като вторият вариант е драстично по-приемлив!
exotic
 
Мнения: 360
Регистриран на: 15 Авг 2014, 13:29

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот LEILA » 24 Сеп 2015, 12:27

Винаги съм имала бебешки коси и то по много, но в един момент няма как, просто ги приемаш или по-рядко ходиш с прибрана коса :idea: В краен случай има доста добри и силни лакове за коса, с които да действаш, ако ти се наложи да си по-елегантна :idea:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Как да се отървем от бебешката коса?

Мнениеот Локумът » 24 Сеп 2015, 13:50

Само се чудите да измислите какво ви пречи на вас, сега пък 20-30 косъма на кръст и те са ви проблема..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта