Ерик Сардинас лице на И АЗ МОГА

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

Ерик Сардинас лице на И АЗ МОГА

Мнениеот FramarLekari » 13 Окт 2011, 15:29

Eric_Sardinas_for I Can Too_framar.jpg
Eric_Sardinas_for I Can Too_framar.jpg (21.92 KiB) Прегледано 129 пъти
Неустоимият блус-рок китарист Ерик Сардинас, стана лице на И АЗ МОГА броени минути преди концерта си в София.
След като проведе изключително интересен мастър клас по китара по време на 6-тата музикална конференция SeeMe, Сардинас се запозна със социалната обвързаност на българските музиканти
чрез инициативи като И АЗ МОГА.
Eric Sardinas_Mitko Karnev1_framar.jpg
Eric Sardinas_Mitko Karnev1_framar.jpg (37.71 KiB) Прегледано 129 пъти

„Не е нужно да ме убеждавате, искате ли да ме снимате още сега? С това мога веднага да направя нещо добро, не мислите ли?! Ще нося тениската и разказвам за Вас.”, каза Сардинас, като реши да стане част от популяризирането на I Can Too.
Свирилият на една сцена със Стив Вай - Сардинас, е забележителен с уникалните си изпълнения на живо, като понякога настройва неповторимата си метална китара по време на концерт.
Eric Sardinas_Mitko Karnev2_framar.jpg
Eric Sardinas_Mitko Karnev2_framar.jpg (43.87 KiB) Прегледано 129 пъти

През 2000 г. китаристът левичар Сардинас претърпява изгаряне на лявата ръка. Сега той свири виртуозно и с дясната.
По време на мастър класа по китара в SeeMe, Сардинас прави джем с Митко Кърнев (D2) – един от най-добрите български китаристи, известен с изпълненията си (както легендарния Джими Хендрикс) с лявата ръка.
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

И АЗ МОГА В НЮ ЙОРК

Мнениеот FramarAdmin2 » 18 Окт 2011, 11:42

Българският женски клуб в Ню Йорк подкрепя И АЗ МОГА


Създателят на Българския женски клуб в Ню Йорк - Боряна Павлова става лице на I Can Too


Boriana Pavlova_za I AZ MOGA.jpg
Boriana Pavlova_za I AZ MOGA.jpg (23.2 KiB) Прегледано 122 пъти
В Българското консулство в Ню Йорк, на сбирка на Българския Женски клуб /Bulgarian Women‘s Club/, бе представена инициативата И АЗ МОГА / I Can Too в подкрепа на деца в нужда в България. Основател и председател на клуба е актрисата Боряна Павлова, която живее от 19 години в Америка.
Безкрайно впечатлена от инициативите на И АЗ МОГА, за които й разказва създателката на фондацията Нели Радева, Боряна без да се замисли решава да стане посланик на добра воля и да популяризира I Can Too в Америка. Българката се снима с тениска на организацията и отправя социалното си послание: „Всички деца са родени да бъдат щастливи”. Боряна просълзява членовете на женския клуб, разказвайки с невероятен ентусиазъм за инициативата И АЗ МОГА. Презентацията й мотивира жените-членки да се включат в подкрепа на българските деца и превърнат мисията на I Can Too в своя.

И АЗ МОГА продължава да привлича посланици на идеята в България и по света, които популяризират позитивната кауза за промяна към по-добро.

Интернационални посланици на I Can Too са барабанистът Мат Сотъм (Guns N’ Roses, Velvet Revolver), холивудският актьор Долф Лундгрен, скулптурът Игор Устинов, кубинската писателка Уенди Гера, руският писател Михаил Шишкин и др.

Станете и Вие посланици на И АЗ МОГА.
Можете да се запознаете с потребностите на децата в нужда на: http://www.icantoo.eu
Администратор на forum.framar.bg
Аватар
FramarAdmin2
 
Мнения: 245
Регистриран на: 18 Мар 2011, 11:17


Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта