Схващане на ръката - постоянно изтръпване. Засегнат нерв?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Схващане на ръката - постоянно изтръпване. Засегнат нерв?

Мнениеот karolinarabanova » 31 Окт 2015, 17:32

Здравейте!

На 22 години съм, имам оплаквания относно дясната ръка - лятото се появи болка в рамото, след което тази болка се разпростря надолу по ръката, до върха на пръстите. Сутрин, след като се събудех не усещах ръката си. Тогава бях извън България ,ходих на лекар и ми предписаха лекарства. Обясниха ми, че може да е засегнат нерв, но след като меицинския кабинет беше в малък град не успяха да ми поставят точна диагноза. Каза ми, че ще трябва да ида при друг лекар, ако лекарствата не помогнат. Тогава помогнаха. Сега обаче, вече няколко седмици усещам дясната си ръка като изтръпнала, чувствам схващане в пръстите, като това е постоянното състояние. На какво може да съ дължи?
karolinarabanova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Окт 2015, 17:23

Re: Схващане на ръката - постоянно изтръпване. Засегнат нерв?

Мнениеот arthurdent » 01 Ное 2015, 00:38

Сърдечно-съдови проблеми да имате случайно?
arthurdent
 
Мнения: 19
Регистриран на: 03 Авг 2013, 13:44

Re: Схващане на ръката - постоянно изтръпване. Засегнат нерв?

Мнениеот Снежана Станева » 01 Ное 2015, 20:24

Това може да е много по-зле от това,което на теб ти прилича.Причините може да са много-едната е проблеми със сърдечносъдовата система,другата е проблеми с костите.Важно е да отидеш на преглед,защото дори и на тази възраст хората страдат от остеопороза,а тя е първопричината за костноставни проблеми,ошипявания,дискови хернии и др.
Снежана Станева
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Окт 2015, 08:11

Re: Схващане на ръката - постоянно изтръпване. Засегнат нерв?

Мнениеот gkkk » 02 Ное 2015, 04:38

За жена на 22 английския компютърен лекар препоръчва и да се изключи лаймска болест -изследване на паметника Левски в София и МС- снимка на мозъка,скенер или ямр.
gkkk
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Ное 2015, 04:00


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта