Как да не направя мъжа си мухльо?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот roksana » 03 Фев 2016, 14:38

Наскоро в интернет ми попадна гледната точка на мъж, който съветва жените как да не убиват мъжествеността на мъжа до себе си. Честно казано, ме накара сериозно да се замисля. Представете си, че се влюбвате в един луд, авантюристичен, прекрасен мъж. Захласвате се по неговото излъчване на мъжкар, чувствате се защитена в силните му, малко груби ръце. Приказката завършва със сватба и сте на седмото небе. След време ежедневието ви наляга, изисквате от него да ви помага в домакинството, сърдите се , когато иска да се отдаде на чисто мъжките си интереси, натяквате му какво да прави и какво не. Минават години и изведнъж го виждате като мухльо, който дори глас не извисява, това, заради което сте се влюбили в него, вече го няма и той се е превърнал в скучен "скопец", който напускате. Питали ли сте се защо се страхуваме да оставим мъжете да следват природата си? Толкова ли е трудно да го пратиш за ден-два нанякъде с мотора? Или да катери планините като луд? Спираме ли го да рискува в работа, бизнес, професия? Наистина ли убиваме лека-полека мъжествеността им? И нямам предвид доказването й пред нежната половинка, тъй че си го спестете това размишление.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Mon_ton » 03 Фев 2016, 16:17

Жените имаме желание да модифицираме мъжа според това, което искаме - да е тих и кротък вкъщи, да ни помага, да прави всичко, което жените искаме, но не осъзнаваме, че пламъкът в очите им и онова, което ни е накарало да се влюбим в мъжете ни вече го няма, благодарение на нас. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Lili_pili » 03 Фев 2016, 16:36

Много мъже иамт нужда от моделиране, ако се научите какво да им промените то няма да се оплаквате после, че е мухльо, нали ние си ги правим! :mrgreen:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот klara » 03 Фев 2016, 16:38

Добре, ами ако мъжът ми не си пада по мотори и някакви мъжкарски неща? Аз нищо не му забранявам. Това означава ли, че си е мухльо? :shock:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Anka » 03 Фев 2016, 17:17

klara написа:Добре, ами ако мъжът ми не си пада по мотори и някакви мъжкарски неща? Аз нищо не му забранявам. Това означава ли, че си е мухльо? :shock:

Не, акос и е бил такъв от самото начало. :razz: :lol: :lol: :lol: Може да си е мухльо но да не знаеш :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Kaya » 03 Фев 2016, 17:27

Не знам, ако искаш твърде много да го откъснеш от неговите неща, от приятелите му, тотова го прави мухльо в очите на останалите. Което е обидно и за двамата.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот zagrijena » 04 Фев 2016, 13:57

Ако е мъж на място, ще отстоява себе си и няма да позволи да го превръщат в нещо, което не му е присъщо. Ще покаже на жена си по приемлив начин, че така не може.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот S_Milenska » 04 Фев 2016, 14:34

zagrijena написа:Ако е мъж на място, ще отстоява себе си и няма да позволи да го превръщат в нещо, което не му е присъщо. Ще покаже на жена си по приемлив начин, че така не може.

После няма ли да му мрънкаме, че пак не иска нищо да направи ;) Мъжете просто се променят покрай жените им, а жените съвсем нормално после се сърдят от това нещо. :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот Snejna » 04 Фев 2016, 16:10

Хм, ти май питаш как да не променяш мъжа си? :) Е, от теб зависи, изисквай това, което си искала преди и ти самата не се променяй :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да не направя мъжа си мухльо?

Мнениеот pavleta » 05 Фев 2016, 14:38

Как да го пусна с мотора? Ами ако се пребие някъде? Вдовица с деца не ми се стои! :cry:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта