Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Мнениеот ilianski94 » 08 Апр 2016, 23:47

Добър вечер, въпросът ми е малко тъп, но все пак ще попитам ;д Възможно ли е от смучка на врата да се засегне някой по-сериозен кръвоносен съд, освен капилярите? Тъй като приятелката ми ми направи смучка онзи ден, но странното е, че и преди като са ми правени смучки си минава без проблем, а сега врата ме боли от тази страна и ухото чат-пат... та дали е възможно да е нещо по-сериозно? :grin:
ilianski94
 
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Апр 2016, 00:03

Re: Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Апр 2016, 14:56

ох душичко. :mrgreen: Може всичко може и на мен ми се е случвало, ще мине. :) Но другия път, за да не ставаш за резил, кажи на гаджето, че модата със смучките мина. ;) големите момичета не правят така. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Мнениеот Ваня Стойчева » 10 Апр 2016, 16:43

Хм, не мисля, че може да има толкова силен процес, че чак да доведев до някакво по-сериозно увреждане, така че спокойно. Но наистина прекратете смучките. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Апр 2016, 10:25

Ваня Стойчева написа:Хм, не мисля, че може да има толкова силен процес, че чак да доведев до някакво по-сериозно увреждане, така че спокойно. Но наистина прекратете смучките. :)

Така е в любовта,нали знаеш, всички сме минали от там :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Мнениеот iwoni » 14 Апр 2016, 10:43

Една зверска смучка можеш да я усещаш дълго време :mrgreen: . Доста е неприятно и като гледка и като усещане на врата. Мислех, че вече никой не си пада по тези неща вече :lol: . За какво са тия смучки, да видят всички, че си белязан и "принадлежиш" на някого?
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Мнениеот Snejna » 14 Апр 2016, 13:05

iwoni написа:Една зверска смучка можеш да я усещаш дълго време :mrgreen: . Доста е неприятно и като гледка и като усещане на врата. Мислех, че вече никой не си пада по тези неща вече :lol: . За какво са тия смучки, да видят всички, че си белязан и "принадлежиш" на някого?

За да видят всички, че си имаш гадже по-скоро, отколкото да се покаже принадлежност. :) сиреч, вече си отракан и си в играта един вид :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Мнениеот zagrijena » 14 Апр 2016, 14:38

На мен много бързо ми излизат сини петна, дори и малко по-силно да ме стиснеш за ръката ми става петно. А какво да говорим за смучка :grin: ! Помня, че им слагах лед или нещо студено и по-бързо минаваха. Тя се получава от пукането на капилярите. Нищо ти няма, ще ти мине, до другия път :lol: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Мнениеот miron » 14 Апр 2016, 16:32

zagrijena написа:На мен много бързо ми излизат сини петна, дори и малко по-силно да ме стиснеш за ръката ми става петно. А какво да говорим за смучка :grin: ! Помня, че им слагах лед или нещо студено и по-бързо минаваха. Тя се получава от пукането на капилярите. Нищо ти няма, ще ти мине, до другия път :lol: .

За да не тисе появяват синини на мястото трябва да сложиш олио.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Мнениеот black » 15 Апр 2016, 11:08

miron написа:
zagrijena написа:На мен много бързо ми излизат сини петна, дори и малко по-силно да ме стиснеш за ръката ми става петно. А какво да говорим за смучка :grin: ! Помня, че им слагах лед или нещо студено и по-бързо минаваха. Тя се получава от пукането на капилярите. Нищо ти няма, ще ти мине, до другия път :lol: .

За да не тисе появяват синини на мястото трябва да сложиш олио.


Тя смучката почти веднага почервенява или посинява. Кога да го сложи това олио, преди да го осмучат здравата? :lol:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Нетипично и комично - може ли от смучка да боли?

Мнениеот Krum » 22 Мар 2017, 10:59

ЕЙ,че си интелигентен бе Black. ми сложи го преди да те осмучат и сол си сложи, поне да имаш вкус. :banghead:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Следваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта