Екстрасенсът - лечител, измамник или поредния психар?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Екстрасенсът - лечител, измамник или поредния психар?

Мнениеот devorrra » 18 Авг 2016, 09:55

Здравейте! Не знам дали сте чували за , който уж бил екстрасенс, а всъщност сексуален маниак. Последно беше задържан в Стара Загора за блудство с 18 годишно момиче. Подмамвал жертвите си чрез интернет, обяви за работа, лечителски умения, детективска кантора и какво ли не - доста са прийомите му. По последното обвинение подмамил момичета,като се представил за полицай- просто е гениален в методите си .
Наричам психар, но всъщност се замислям дали не напълно нормален и целта му не е просто лично финансово облагодетелстване. Мисля си дали пък зад гърба му не стои поредната секта или просто наистина е поредния извратеняк...НЕ ЗНАМ, но явно се подвизава из цяла България и търси поредната си жертва.
Търсих информация дали в момента лежи в затвора, но нищо не открих, надявам се че не е на свобода. Замислих се колко ли такива извратеняци бродят и няма кой да ги спре...Всеки може да се регистрира като екстрасенс, билкар, лечител и да подлъгва лековерни хорица ...дали за пари,дали просто за секс или от някакви религиозни схващания. Според вас трябва ли да има по строг контрол от институциите относно регистрацията на такива ми ти билкари, екстрасенси, секти, църкви и организации, като този лудия .
devorrra
 
Мнения: 18
Регистриран на: 17 Авг 2016, 09:01

Re: Екстрасенса -лечител или поредния психар?

Мнениеот S_Milenska » 18 Авг 2016, 10:26

Много заплетен казус. Всъщност си мисля, че за такъв казус, който ти обясняваш, надали този маниак се занимава с регистрирането на каквато и да е било своя дейност..
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Екстрасенсът - лечител, измамник или поредния психар?

Мнениеот red_eyes » 18 Авг 2016, 10:38

Името на този стана нарицателно вече за ненормалност и той направо си стана абониран в полицейските участъци. Все го хващат, пък не съм разбрала да е лежал за по-дълго в затвора.Не знам как има хора, които могат и продължават да му се връзват и му позволяват да си прави измамите и гадостите! Така ли не им стана ясно какво представлява след всичката шумотевица по медиите около името му?
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Екстрасенсът - лечител, измамник или поредния психар?

Мнениеот devorrra » 18 Авг 2016, 13:36

Не знам дали е се е регистрирал като някакъв, може и да не е. Говорех принципно. Колко се регистрират като екстрасенси, хомеопати, лечители и подобни без никакъв контрол от страна на държавата ...всеки може да си прави каквото пожелае безнаказано. Няма контрол, няма закони...за жалост жертви са точно най-слабите, лабилни , децата, пенсионерите. Колко още има като тоя не се знае...
devorrra
 
Мнения: 18
Регистриран на: 17 Авг 2016, 09:01

Re: Екстрасенсът - лечител, измамник или поредния психар?

Мнениеот irka » 18 Авг 2016, 14:43

Този щом в толкова неща се пише "вещ", за мен е чист измамник, който иска по лесен начин да си изкарва прехраната. Като такъв трябва да се третира и да се прилага цялата сила на закона, както се казва. Друг въпрос е доколко държавата се справя с такива като него.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта