Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Одобрявате ли фрапантният грим през деня?

Мнениеот Kremiliya » 15 Мар 2017, 13:21

Много такива съм виждала, намазани като за дискотека,не прави добро впечатление, но как да го кажеш на някой, а и много често дори фон дьо тена се вижда и не стои добре на лицето, трябва да бъде сложен съвсем фино, за да нае се набива на очи.
Аватар
Kremiliya

Мнениеот Monika_Spasova » 18 Мар 2017, 10:01

Не прави добро впечатление, но може би на нас, сигурно има места, на които гледат много добре на това и смятат, че са привлекателни и неустоими. Може би ние искаме повече и имаме някакви по-нереалистични представи за красота, от тези, които обичат жената да е намазана от глава до пети.Но има нещо, което май убягва на нарисуваните дами, а именно, че мъжете повече харесват жени без грим.
Аватар
Monika_Spasova

Мнениеот Leonora » 20 Мар 2017, 16:19

Както казах и в предишния си коментар, гримът трябва да подчертава женската красота. Според мен си има норми при гримирането, не е удачно да се направиш на маймуна посред бял ден или пък съвсем да не обръщаш внимание на външния си вид. Има толкова ужасяващи примери, че чак ми става лошо :grin: :grin: :lol: Жените като цяло трябва да се "ограмотят" и да се съобразяват къде, кога и как да се гримират. Лично аз, в ежедневието си използвам лек грим, който да подчетава чертите на лицето ми.
Аватар
Leonora

Мнениеот Pipilota » 20 Мар 2017, 16:35

Leonora написа:Както казах и в предишния си коментар, гримът трябва да подчертава женската красота. Според мен си има норми при гримирането, не е удачно да се направиш на маймуна посред бял ден или пък съвсем да не обръщаш внимание на външния си вид. Има толкова ужасяващи примери, че чак ми става лошо :grin: :grin: :lol: Жените като цяло трябва да се "ограмотят" и да се съобразяват къде, кога и как да се гримират. Лично аз, в ежедневието си използвам лек грим, който да подчетава чертите на лицето ми.

Аз да ти кажа и толкова не използвам, вече много рядко се гримирам. Чувствам се добре, пък който иска, може и да не ме гледа. :mrgreen:
Аватар
Pipilota

Мнениеот Anka » 20 Мар 2017, 17:32

и аз си позволявам да ходя без грим, или да съм само със спирала да речем, не ми е комфортно да съм гримирана, а какво остава постоянно да съм намазана като за дискотека, не ги разбирам сериозно!
Аватар
Anka

Предишна

Назад към Козметика