Проблем с телефона - търся добър сервиз в София

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Проблем с телефона - търся добър сервиз в София

Мнениеот anetageorgieva » 28 Ное 2016, 00:41

Здравейте, съфорумници! От две седмици телефонът ми прави проблеми. Включва се, изключва се. Два часа е добре, после започва да забива. Дадох доста пари за него и не мога да го хвърля просто така. Гаранцията ми изтече преди месец и половина и се е видяло, че ще трябва да търся сервиз. Моля ви, дайте ми съвети за добър сервиз в София..
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Проблем с телефона

Мнениеот Fancy » 28 Ное 2016, 09:28

И като го рестартираш ли не се оправя? Моят правеше така и като го рестартирах, се оправи. Поизтрих някои неща от него също.
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Проблем с телефона - търся добър сервиз в София

Мнениеот Kremiliya » 28 Ное 2016, 13:54

Най-добре е да се свържеш с хората,които са ти от гаранцията. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Проблем с телефона - търся добър сервиз в София

Мнениеот denislavahristova » 28 Ное 2016, 20:45

След като гаранцията е изтекла, не мисля, че някой ще ѝ обърне внимание. Пробвай да го рестартираш, ако не се оправи го занеси на сервиз. Друго решение на виждам. Препоръчвам ти http://apple-service.biz/ , защото знам, че там правят безплатна диагностика. Успех, дано се оправи.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Проблем с телефона - търся добър сервиз в София

Мнениеот anetageorgieva » 29 Ное 2016, 01:04

Със сигурност няма да ми обърнат внимание. В сряда ще отида до този сервиз, че утре съм много натоварена. Много ти благодаря :)
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35


Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта