Доволни ли сте от организацията при личния лекар?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Re: Доволни ли сте от организацията при личния лекар?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Фев 2017, 15:05

iwoni написа:Май работят на две места - в някоя клиника и на частния си кабинет. Моят личен не е събрал сума ти народ за пациенти. Пред кабинета му няма опашки, бързо действа и съм доволна.

не се притеснявай, скоро и той ще иска да се нагрухти и ще станат един тон. :mrgreen:
При моя ми харесва, че има много добра деорганизация, всеки прави каквото го кефи, ред няма, сестрата е една лелка с гадно държание, лекаря е заблуден и муден, страхотно е. когато трябва да ида там си вземам почивка. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Доволни ли сте от организацията при личния лекар?

Мнениеот Ваня Стойчева » 04 Сеп 2017, 12:50

При личния лекар няма никаква организация, винаги ще има някой по-спешен, винаги ще има някой, който е познат на лекаря. А лекарите ги интересува да си вземат паричките за всички пациенти, все им е тая колко врем еще чакат хората в чакалнята.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Доволни ли сте от организацията при личния лекар?

Мнениеот amoreamore » 04 Сеп 2017, 14:18

При моя личен лекар същщо няма никаква организация, всеки се реди там. Единствно има два следобяда, в които преглежда бебета на детска консултация, но пенсионери и тогава идват да вземат направленията си и да си попълват здравните книжки. Не правилата, ами хората са такива, че обичат да ги заобикалят.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Re: Доволни ли сте от организацията при личния лекар?

Мнениеот magic_boy » 04 Сеп 2017, 15:32

Аз много се дразня при личния, винаги има много деца и много пенсионери, ако трябва да ида налекар преди училище винаги закъснявам, опциите ми са направо да не ходя след това в училище.. едната от учителките ми е при същия лекар и даже като ходи там някои деца имат свободен час, заради чакането при него. И то все някой минава с предимство и е много бавен.
magic_boy
 
Мнения: 28
Регистриран на: 11 Май 2017, 08:37

Re: Доволни ли сте от организацията при личния лекар?

Мнениеот Malina » 09 Сеп 2017, 09:41

Никаква организация няма и м ного се изнервям. уж вторник и четврътък преглежда следобед само бебета, т.е. консултацията, която е ежемесечна, а идват и болни понякога, и такива, които са уж само за направление, само за книжки и се получава едно безкрайно чакане!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Предишна

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта