Хепароид унгвент при синини след мускулни инжекции?

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Хепароид унгвент при синини след мускулни инжекции?

Мнениеот micky » 06 Мар 2012, 17:27

След 2 седмичен престой в болница и трикратно дневно поставяне на мускулни инжекции, задните ми части едно че изглеждат ужасно и друго че ме боли адски много. От двете страни на "бутчетата" ми така да го кажа имам големи сини петна, които са подути и твърди. В болницата ми казаха, че това било нормално след толкова поставяне на мускулни инжекции и щяло да ми мине, да съм си правила компреси със спирт и вода. Да ама вече 3-ти ден и подобрение никакво. Попаднах на този унгвент и като чета показанията, долу горе са сходни с моите, но не чак толкова :? Ако някой е имал подобни проблеми нека сподели какво е използвал. Защото не мога да седна нормално.
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Хепароид унгвент

Мнениеот Bolka » 06 Мар 2012, 20:41

micky написа:След 2 седмичен престой в болница и трикратно дневно поставяне на мускулни инжекции, задните ми части едно че изглеждат ужасно и друго че ме боли адски много. От двете страни на "бутчетата" ми така да го кажа имам големи сини петна, които са подути и твърди. В болницата ми казаха, че това било нормално след толкова поставяне на мускулни инжекции и щяло да ми мине, да съм си правила компреси със спирт и вода. Да ама вече 3-ти ден и подобрение никакво. Попаднах на този унгвент и като чета показанията, долу горе са сходни с моите, но не чак толкова :? Ако някой е имал подобни проблеми нека сподели какво е използвал. Защото не мога да седна нормално.

Ако веднага сте правили компреси с риванол нямаше да има бучки,а сега определено може да се маже с хепароид унггвент, премахва отоците и разсейва съсиреците и възпрепятства образуването на такива,има и противовъзпалително действие.
Bolka
 
Мнения: 18
Регистриран на: 09 Фев 2012, 22:33

Re: Хепароид унгвент

Мнениеот bubulina » 13 Мар 2012, 17:32

Компресите със спирт помагат донякъде. Започвай с Хепароида и да минава бързо, само да но не стане някой абцес, че те мускулните инжекции, поставени неправилно имат рискове.
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Хепароид унгвент

Мнениеот georgi_78 » 19 Мар 2012, 14:41

Може големи главоболия да си докараш от некадърно поставена инжекция. Аз като лежах в болницата се опитаха да ми пробутат стажанти, които сега се учат да поставят инжекции, познайте дали позволих 8-) . Не е шега работа тази.
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта